Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник війна, до чого сниться війна уві сні

Побачені уві сні військові дії — знак, що в реальному житті трапитися щось важливе. Сонник пророкує сварку, важлива розмова, фінансові проблеми. Є ще багато варіантів,, до чого сниться війна. Кожен тлумач трактує подібний сюжет по-своєму.

Сучасний сонник

Якщо приснилися бойові дії, це може передвіщати близьку сварку або сварку. Як пояснює тлумач, якщо сниться очікування битви, то чекає дуже важлива зустріч або розмова.

Якщо уві сні була оголошена війна, готуйтеся незабаром до розмови з начальством.

Наснилося світова війна обіцяє фінансові проблеми. Сучасний сонник рекомендує заздалегідь відкласти велику грошову суму на обов’язкові потреби.

Бій сниться до неприємностей, розбіжностей з партнером, а також до складнощів у справах.

Сучасний сонник вважає, що атомна війна — знак того, що ваша совість не спокійна, ви зробили вчинок, який не дає спокою або ж зробили зло, яке не вдасться приховати.

Наснилося, що є учасником битви? Можливо, з’являться фінансові проблеми.

Тлумачення Гришиной і Хассе

Якщо побачили уві сні бій, то ваше місце в суспільстві хитко і треба прикладати зусилля, щоб зберегти його.

Якщо учасник військового походу — подбайте про своє здоров’я. Сонник Гришиной передрікає руйнівну кровопролитну війну — до серйозних проблем на роботі, труднощів у справах, неприємностей і скандалів.

Нерідко війна бачиться уві сні через розбрату в будинку. Якщо молодій дівчині приснилося, що її наречений йде у військовий похід — це означає, що, швидше за все, вона дізнається якусь неприємну рису в його характері.

Гришина розтлумачує також, до чого сниться поразку. Цей сонник стверджує, що якщо ви бачите, що країна зазнала поразки — це до змін в політичному житті країни або навіть до революції.

В тлумачі міс Хассе йдеться, що війна — очікування великої напруженої роботи, що вимагає великих нервів.

Пророцтва Ванги і Міллера

Пояснення,, до чого сниться війна, дає і Міллер. Приснилося бій віщує труднощі на роботі, складності в сім’ї.

Якщо дівчина бачить, що її улюблений йде на війну, значить, вона дізнається щось нове і не дуже втішне про його життя.

Якщо сниться, що ваша країна програє — це означає, що можлива революція, люди будуть страждати від змін в політичному житті. Якщо уві сні ви перемогли, то незабаром чекайте зростання ділової активності та порядку в сімейних справах.

Ванга вважає, що війна — поганий знак, за яким може послідувати голод і висока смертність, важкий час для народу, особливо для молоді, так як вони основні учасники воїн.

Самому брати участь в побаченої уві сні битві — до бід, які можуть торкнутися вас і вашу родину. Якщо не змогли сховатися — доведеться пережити велике горе.

Різні тлумачення

Розтлумачує, що віщує подібне і Каноніта. Сонник Каноніта вважає, що військові битви пророкують складнощі в справах і роботі, нерви. Якщо вдасться зачаїтися — буде тимчасове полегшення. Якщо виграєте бій — опинитеся переможцем і в справах.

Еротичний тлумач пояснює, що означає бути уві сні борцям солдатом. Бути учасником битви або перебувати в місці боїв, значить, відкрити наяву нові негативні риси характеру свого супутника, про які раніше не припускали. Це дуже засмутить і принесе страждання. Якщо ж виграєте бій, значить, впораєтеся і полюбите свого партнера таким, яким він є і це принесе щастя.

Український сонник обіцяє сновидцу, який побачив в нічних мареннях подібне, розлад, труднощі в кар’єрі, погані новини.

Мусульмани вважають, що якщо уві сні ви бачите, що жителі міста воюють з ворогом, то в цьому населеному пункті скоро настане дефіцит харчів, буде голод.

Якщо ж війна ведеться з царем, то це до миру і спокою в державі. Наснилося, що тікаєте від війни? Це — на щастя. Причому, чим далі ви втечете від агресії і кровопролиття, тим радісніше буде життя.

Сонник війна, до чого сниться війна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: