Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник війна починається, до чого сниться війна починається уві сні

Всякий збройний конфлікт уві сні уособлює назрілу напруженість в особистих або ділових відносинах. До чого сниться, ніби війна починається на очах сновидіння, а також те, як він веде себе в такій екстремальній ситуації? Для сонників це багатий матеріал для тлумачень.

Віщий сон

Якщо людині приснилося, що починається війна, і їм мимоволі опановує тривога — тлумачення залежить від того, чи мав він досвід віщих снів. Якщо вони вже збувалися, то бачити уві сні початок військових дій може виявитися пророчим знаком.

Для інших військовий сюжет є відображенням їх внутрішніх особистих конфліктів або складних зовнішніх обставин. Згідно Сучасному суміщений сонником, він віщує стрес і загострення ситуації.

Пророцтва сонника Міллера

Густав Міллер пророкує чоловікові криза в бізнесі, неблагополуччя і сварки в будинку. Жінці або дівчині, якій наснилося, ніби сновидицей проводжає на фронт свого коханого, їй належить дізнатися про одного щось компрометує, або відкрити жахливі сторони його натури.

Воювати або ховатися

Роль сновидіння уві сні відкриває багато як в його характері, так і в долі. Чаклунка Медея вважає — то, що людина бачить, як починається війна, відкриває йому очі на власну войовничість. Наснилося бути готовим взяти участь в боях означає наяву здатність протистояти викликам долі. Ховатися від мобілізації — знак малодушності, людина стане об’єктом приниження через власну боягузтво.

Сонник Фрейда розглядає загрозу військових дій сексуального агресією. Готовність уві сні вплутатися в битву, на думку Фрейда, уособлює інтерес до групового сексу. До чого сниться спостерігати за нею з боку: сексуальні фантазії сновидіння настільки незвичайні, що він навіть самому собі в них не зізнається.

Про здоров’я

Новітній сонник Іванова розглядає питання, до чого сниться, ніби війна починається, з точки зору самопочуття. Дізнатися про це уві сні — передвістя важкої хвороби з підйомом температури. Перебіг захворювання пов’язане з розвитком подій.

Наснилося спостерігати за ними з боку — означає випробувати фізичні муки і психічні страждання. Брати активну участь — криза буде пройдено і настане повне одужання.

Переможне завершення військових дій уособлює те, що організм сам впорається з хворобою, поразка — до нервового зриву.

Суспільні конфлікти

Ванга в своєму сонник залишила пророцтво, в якому описала, до чого сниться, що війна починається: це обіцяє голод і епідемії на планеті. Вона вважає, що відбудуться бойові дії, які зламають долі дітей і дорослих, але особливо — хлопців, яким судилося віддати свої життя.

Атомна загроза

Найжахливіше і безвихідне — бачити уві сні, як на горизонті піднімається атомний гриб, знаменуючи собою останній конфлікт в історії людства. Наснилося, як атомна війна починається на очах сновидіння — значить, зло переповнює його душу. Сучасний Сполучений сонник пророкує нещастя, які обрушаться на сім’ю, а сонник Іменинників — природні катаклізми і безпорадність перед ними.

До чого сниться почути повідомлення про ядерну атаку — сумну звістку про кого-то з родичів не змусить себе чекати. Людині, поглиненому роботою, бачити уві сні вибух атомної бомби віщує серйозна розмова з керівництвом.

Сонник війна починається, до чого сниться війна починається уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: