Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник війна бомбування, до чого сниться війна бомбування уві сні

Якщо уві сні приснилася війна або бомбування, то і наяву варто готуватися до особливо бурхливих подій. Причому вони можуть носити як негативний, так і цілком сприятливий характер. Сонник докладно розповість, до чого сняться такі неприємні події.

Займіться аналізом!

Якщо в ночі вам трапилося бачити війну і бомбардування, то сонник впевнений, що якась проблема придбає серйозний оборот, і мирно розібратися в ній не вийде.

Одночасно війна є символом внутрішнього конфлікту, що вимагає ретельного аналізу. А бомбування обіцяє вирішення конфлікту самим неймовірним чином.

Наснилося, що ви потрапили під бомбові удари? Наяву буде галаслива вечірка, яка принесе невизначені наслідки.

Все активізується…

До чого сниться початок війни? Сонник передрікає пожвавлення відносин та активізацію призабутих справ.

Якщо подібне бачення трапилося бачити молодим, то гряде конфліктна ситуація з друзями. Якщо початок військових дій привиділося літнім людям, то вони отримають звістку про старих товаришів і далеких родичів.

Потрапити в нічних мареннях на поле бою означає, що задумана операція не принесе прибутку, але добряче потрапляють нерви.

Передбачення долі

До чого сниться дівчині війна і бомбардування? Якщо уві сні від бомбового удару руйнується будинок, то їй уготовано розчарування в любові.

Наснилося, що коханий йде на війну? Незабаром ви зіткнетеся в негативними рисами його характеру.

Якщо військові дії сняться дівчині, то сонник думає, що її майбутня доля буде пов’язана з військовослужбовцям.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, війна, бомбардування і вибухи уві сні символізують нестандартні дії оточуючих вас людей.

Складнощі або переоцінка?

Якщо довелося бачити або чути вибухи, то це означає, що вас чекають труднощі і різні ускладнення в роботі.

Крім того вибухи символізують реальні образи чи фізичне насильство.

Наснилася, війна і бомбардування? Очікується необоротна переоцінка цінностей, старі зв’язки будуть зруйновані і почнеться абсолютно новий етап.

Хто плете інтриги?

До чого ще сниться війна і бомбардування? Спостерігати уві сні падіння бомб на місцевість означає, що і в реальності вам доведеться стати свідком вкрай неприємної події.

Чути вибухи бомб — до розкриття інтриг і підступних планів недоброзичливців.

На думку сонника всього один снаряд символізує несподівану ситуацію, багато бомб пророкують зміна долі в гіршу сторону.

Розшифровка деталей

Тлумачення сну неодмінно слід робити з урахуванням виду і якості снарядів. Особливо, якщо ці нюанси уві сні ви запам’ятали найкраще.

 • Будь-яка ракета обіцяє провал добре продуманого справи.
 • Атомна — конфлікт з начальником.
 • Граната — прибуток.
 • Динаміт — визнання.
 • Розірвалася — занепад енергії.
 • Ви впораєтеся!

  Бомбардувальник або винищувач, що пролітає над містом, обіцяє небезпека, яка прийде здалеку.

  Якщо уві сні привидівся літак, що скидає снаряди, то сонник впевнений, що настають складні в усіх відношеннях часів. Приснився, літак-розвідник? Наяву гряде період великих хвилювань і занепокоєнь.

  Якщо ви спостерігали, як літак бомбить місто, але особисто не постраждали під час бомбового удару, то в реалі успішно подолаєте всі труднощі.

  Сонник війна бомбування, до чого сниться війна бомбування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: