Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виганяти з дому, до чого сниться виганяти з дому уві сні

Про прагнення позбутися нав’язливих відносин, розірвати старі зв’язки каже побачений уві сні сюжет, в якому вам довелося когось виганяти з дому. Щоб не заплутатися в хитросплетіннях тлумачень, сонники радять «розібрати» свою мрію на складові і тільки після цього приступати до тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, в якому ви виганяєте з дому когось із родичів, що не порадує. Це означає, що ви посваритеся з цим родичем через дурниці.

А якщо наснилося, що ви проганяєте зі свого помешкання тварин, причому, неважливо яких: собак, котів чи мишей — це означає, що ви неусвідомлено скривдите людини, який від вас залежить.

Виганяти з дому жінку — знак невдачі

Сімейний сонник пророкує різного роду негаразди тим сновидцем, які уві сні виганяли з дому свою дружину або кохану жінку. А за версією іншого сонника — Східного — проганяти з житла дружину означає початок «смуги невдач». Правда, біди не будуть довгими і не завдадуть значної шкоди.

Циганський тлумач підказує ще один нюанс: зверніть увагу на те, якого віку була жінка — чим старше жінка, тим крупніше проблеми вас чекають.

А якщо наснилося, що ви допомагаєте дівчині, яку вигнали з дому, то будьте готові, що вас підведуть люди, яким ви довіряєте.

Виганяти чоловіка: Від взаємності до байдужості

Щодо того,, до чого сниться дівчині сюжет, в якому вона виганяє з дому чоловіка, популярні сонники впевнені, це ознака довгого і щасливого співіснування, без сварок і матеріальних проблем. Особливо, якщо вигнання чоловіки супроводжувалося гучним скандалом, звертає увагу сонник пастора Лоффа.

Виганяти уві сні коханого хлопця з його квартири — символ початку спільного життя, вважає тлумач Цвєткова. А ось вигнати з дому чоловіка — ознака того, що ви відкиньте залицяння випадкового шанувальника.

До чого сниться, що видворити чоловіка у вас не виходить, тому як він чинить опір? Провісники ототожнюють це явище уві сні з можливим переїздом на нове місце проживання. Причому, умови будуть вигідно відрізнятися від попередніх.

Випроваджувати чужих людей, або Що потрібно для здійснення мрії?

Бажаєте дізнатися,, до чого сниться вигнання з дому чужих людей? Подібне сновидіння, приснився, обіцяє відстрочку бажаного. Вам доведеться відкласти реалізацію своїх задумів на невизначений час, засмучує Італійський сонник.

А ось якщо наснилося, що ви випроваджують непрошених гостей, то це, навпаки — знак здійснення мрії. Але тільки якщо уві сні гості поводилися некоректно. Бачили в їх числі циган? Реалізувати свої мрії допоможе щасливий випадок.

Бачити уві сні, що в числі людей, яких виганяють з дому, є і ви — сигнал про те, що грабує сумує за вам в реальності, говорить трактування дешіфровщіка, що досліджує пояснення сновидінь древніх слов’ян.

Гнати уві сні тварин

Сонники здатні дати чіткі відповіді того,, до чого сниться вигнання з житла тварин. Але тільки ось слід враховувати, що ці тлумачення потрібно чітко розмежувати: наснилося вигнана кішка буде пророкувати скоєно інше, ніж приснився жаба. Отже, гнати уві сні:

 • Кішок — до хвороби дітей;
 • Жаб — до позбавлення від розважливого «друга»;
 • Собаку — ненавмисно скривдите одного;
 • Мух — до одужання хворого родича;
 • Щурів — отримаєте перемогу над ворогом;
 • Змію — відкиньте мудру пораду, про що пошкодуєте.
 • Виганяти нечисту силу — І в радості, і в печалі

  До чого сниться мрія, в якій ви виганяли з дому демонів? Ви дуже закомплексовані, але в той же час намагаєтеся з цим боротися. Бачите, що вам вдалося очистити житло від демонів? Справитися з фобіями вам буде під силу.

  Мрія, в якій ви намагаєтеся позбутися від незнайомої людини, що лякає вас своєю зовнішністю, підказує, що ви не виправдовуєте надій, покладених на вас. Особливо, якщо страшний незнайомець виявився примарою.

  А ось виганяти з квартири небіжчика — ознака довголіття і відмінного здоров’я, радують сонники.

  Сонник виганяти з дому, до чого сниться виганяти з дому уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: