Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вибиті зуби, до чого сниться вибиті зуби уві сні

Прогноз, до чого сняться вибиті зуби, важко назвати сприятливим. Сонник попереджає про всілякі непередбачених перешкоди і настільки ж непередбачуваних дрібних пригодах. Неможливо передбачити в точності, з чим пов’язано побачене уві сні, але наслідки, як правило, вдається усунути.

Пророцтва Міллера

Пояснюючи, до чого сняться вибиті зуби, сонник Міллера посилається на перевтому. Фактор, який багато сновидіння несправедливо вважають другорядним, часом робить сильний негативний вплив на стан здоров’я, взаємин і фінансових справ.

Саме з цієї причини, якщо приснився подібний символ, необхідно зайнятися собою, присвятити більше часу відпочинку. В іншому випадку ви ризикуєте розгубити свої досягнення, посваритися з тими, хто вам доріг, зробити промах в бізнесі.

Хто тут стоматолог?

В інших сонниках також зустрічається чимало пояснень,, до чого сниться вибити один або кілька зубків. Якщо уві сні ви примудрилися вибити їх самостійно, в реальному житті будь-які перешкоди вам байдуже.

Коли вибити або видалити трапляється з чиєїсь легкої руки уві сні, тлумач Ванги вважає попередженням то, що вам приснилося. Якщо вибиті зуби численні, гряде смуга невдач. У зону ризику потрапляють здоров’я і професійна діяльність.

Уникайте конфліктів

Сонник розповість,, до чого сниться бачити вибиті зуби, що належать іншій людині. Якщо те, що вам приснилося — справа ваших рук, сонник повідомляє, що наяву вдасться вивести на чисту воду підступних недоброзичливців.

Розбита щелепа в бійці обіцяє конфліктні ситуації, які можуть погано закінчитися. Було б розумно уникати непотрібних суперечок. Передбачення стосується як героя сновидіння, так і самого сплячого.

Жіночі бої

Цікаво дізнатися,, до чого сниться жінці зламати щелепу іншому персонажу сновидіння. Для заможних символ означає, що шлюб під загрозою. Причиною тому послужили запальність і нерозуміння. Щоб зберегти сім’ю, утримайтеся від слизьких тем.

Якщо довелося бачити, як хтось заподіяв травму обличчя іншої людини, не рекомендується давати в борг: позичені в найближчий період гроші більше не повернуться до законній власниці.

Якщо дружині довелося бачити уві сні беззубого чоловіка, сонник допускає ймовірність, що від нього завагітніла стороння жінка.

Бережіть близьких

Вибиті зуби уві сні символізують не тільки збитки і нездужання. Виявляється, кожен з них відповідає кревного родича, який зараз найбільш вразливий. Сонник детально роз’яснює ці та деякі інші значення.

 • Якщо уві сні втрачені верхні передні різці, образ уособлює синів;
 • Наснилися нижні передні різці? Це означає, що в небезпеці дочки;
 • Вибиті зуби з коренем уособлюють батька або діда;
 • Якщо довелося бачити, як вибили ікла, приділіть увагу братам і сестрам;
 • Втрата всього зубного ряду віщує сімейну ворожнечу, можливо, переділ спадщини.
 • Снотолкователь рекомендує тримати заощадження на чорний день, якщо довелося бачити подібні знаки уві сні.

  Кровотеча

  Якщо приснилися вибиті зуби, цілком закономірно, що в такому сні часто фігурує кров. Тлумач Езопа вважає, що це недобрий знак, провісник перемоги суперників.

  Велесов сонник попереджає, що кров символізує хворобу когось із близьких. Інше тлумачення сну обіцяє гірке розчарування в родича, що не виключений розрив відносин.

  Кров, яка вам приснилася, уособлює не тільки кровну спорідненість, а й справа, що сновидець по праву вважає своїм дітищем. Можливий занепад в бізнесі. Якщо зубки нікуди не годилися, на зміну негараздам ​​прийде удача.

  Обійдемося малою кров’ю

  Мусульманський сонник пояснює,, до чого сниться в момент опинитися беззубим без крові. У чоловічих снах це провісник величезного прибутку або виконання заповітного бажання. Правда, за все це треба буде поборотися.

  У жіночих мріях подія без крові віщує вагітність і благополучне народження малюка.

  Сонник вибиті зуби, до чого сниться вибиті зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: