Сонник вибратися з багнюки, до чого сниться вибратися з багнюки уві сні

Будь-які нечисті маси уві сні символізують вкрай невигідне і навіть потенційно непереборне положення. До чого сниться, що ви примудрилися вибратися з багнюки? Сонник вважає, що вам крупно пощастить в скрутну хвилину.

Не хвилюйтесь!

Сталося бачити непрохідне болото? Гряде особливо складний життєвий період. Але якщо ви встигли уві сні вибратися з багнюки, то наяву уникнете найгіршого буквально дивом.

Наснилося, що ви впали на брудне місиво і насилу вибралися? Станеться великий скандал, але ви опинитеся переможцем. До речі, якщо в ночі ви впали в лайно і вилізли з нього, то сонник гарантує неймовірне щастя і великі гроші.

Гарантії Міллера

До чого сняться великі труднощі з подолання брудної рідини? Сонник Міллера вважає цей сюжет відображенням життєвої боротьби і передрікає: після численних випробувань ви неодмінно підніметеся на вершину.

Дерзайте!

Приснилася бруд? Уві сні вона найчастіше символізує чужі погані думки і наміри, які безпосередньо впливають на сновидіння.

Простіше кажучи, якщо вам пощастить, і ви зумієте вибратися з багнюки, то в реальності підніміться вище людської дурості і приземлених мрій.

Довелось тонути, але все ж виплисти з бруду? Сонник вважає, що ви потрапите в дуже погану компанію, але благополучно покинете її.

Тримайтеся!

До чого ще сниться розглянутий сюжет? Виникне ситуація, в якій ви ризикуєте втратити повагу знайомих, довіру начальника і розуміння в сім’ї. Сонник радить зібратися і не зробити необачного кроку.

Бачити, як інші персонажі перекидаються в густій ​​масі, уві сні означає, що вам доведеться спостерігати з боку за чужим падінням і спробами піднятися. Більш того, ви зможете викрити недругів в інтригах і попередити їх подальші дії.

Боріться!

До чого сниться, якщо вдалося на машині вибратися з багнюки? Життя ваша рясніє труднощами і негараздами. Але сонник впевнений: якщо ви пройдете цей шлях достойно, то обов’язково отримаєте заслужене благополуччя.

Наснилося, як довелося тонути, але ви зуміли вибратися з моторошного болота уві сні? В реальності після довгих і по більшій мірі безрезультатних спроб розірвете непотрібну зв’язок (можливо, шлюбну) і знайдете свободу.

Де вляпалися?

Сонник пропонує точно встановити місце, де ви змогли вибратися з багнюки.

 • На вулиці — поточні фінансові питання.
 • У будинку — сімейні відносини, загальне благополуччя.
 • У туалеті — популярність, становище.
 • В болоті — кепська справа, загальні неприємності.
 • Відпочинок або хвороба?

  До чого сниться лікувальна грязь? Уві сні вона знаменує швидкий відпустку і можливість поправити здоров’я.

  Якщо ж наснилося, що ви вляпалися в нечистоти на будівництві, то сонник думає, що ви перебуваєте на стадії планування або опрацювання якоїсь ситуації.

  Бачити себе вимазати з ніг до голови брудом означає, що ви закрутіть недовгий роман, в ході якого придбаєте вкрай неприємну хворобу.

  Що відчували?

  До речі, іноді уві сні навіть добре, якщо ви не змогли вибратися з багнюки. Адже добре чи погане тлумачення сну повністю залежить від особистих сновідних почуттів.

  Наснилося, що добровільне перебування в тягучою субстанції було пов’язане із задоволенням і радісними відчуттями? Бачення символізує багатство, щастя і добру славу і навпаки.

  Сонник вибратися з багнюки, до чого сниться вибратися з багнюки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: