Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вигнали з дому, до чого сниться вигнали з дому уві сні

У вас в душі накопичилася маса негативних емоцій і цілий «купу» образ — запевняють сонники тих сновидицей, яким приснилося, що їх вигнали з дому. Хоча постійте, може це сновидицей когось гнала геть уві сні? Щоб не заплутатися в тлумаченнях, слід до дрібниць пригадати своє бачення, і тільки після цього з’ясовувати,, до чого сниться кожна конкретна ситуація.

Вас вигнав з дому батько, або Пора ставати самостійною!

Щоб не заплутатися в тлумаченнях мрій, в яких хтось когось вигнав з дому, слід їх розмежувати по «головним лиходіям». Почнемо з тирана-батька, виганяли дочка.

Для початку звернемося за допомогою до тлумача минулих століть, наприклад, до сонником Мандрівника. Ось яке тлумачення сну він пропонує: якщо бачите уві сні, що батько жене вас геть, то це означає, вам знадобитися його допомогу.

Порівняємо, що пророкують сонники сучасності на прикладі тлумача Цвєткова: наснилося драма, де батько виставляє геть свою дитину, свідчить про те, що у сновідіци дуже занижена самооцінка, їй важко адаптуватися в соціумі.

Материнський гнів як символ турботи

А тепер дізнаємось, до чого ж сниться гнів матері. Вам приснилося, що мама вас вигнала з дому? Спробуйте пригадати причину такої поведінки матері, радять сонники.

Якщо, наприклад, ви бачите уві сні, що мама розсердилася на вас з-за того, що ви негарно обійшлися з нею або з татом, образивши, обдуривши їх, то така мрія є пророкуванням про те, що дуже скоро ви обзаведетеся власною сім’єю.

Інша справа, якщо мама проганяє вас уві сні, щоб ви не заважали її «нового щастя»: потурбуйтеся про її здоров’я, воно може похитнутися.

Подружні «війни»: Від охолодження до пристрасті…

До чого сниться сварка подружжя і викидання речей з житла? Давайте розбиратися за допомогою сонників!

Ви вигнали з дому чоловіка, застукавши з іншою жінкою? Це говорить про те, що вам слід внести в свої відносини більше емоцій, інакше сновидіння стане реальністю, попереджає сонник Фрейда. Вигнання чоловіка було через вашу зради? Це теж символ незадоволеності і невисказанность.

А якщо ви виганяєте чоловіка або він вас через взаємну ненависть уві сні, то таке бачення порадує, так як обіцяє воно другий «медовий місяць».

Хто кого ще проганяв

Розбираючись,, до чого сниться сюжет, в якому ви або вас вигнали з дому, варто розглянути всі можливі варіанти. Ось, що передбачають, наприклад, такі:

 • Батьки колишнього гнали вас — до переїзду на інше місце проживання;
 • Ви вказали на двері батькові — вам запропонує заступництво впливова людина;
 • Сестра або брат не змогли з вами ужитися — вам варто навчитися слухати співрозмовника;
 • Вас видворила господиня знімною квартири — переглянете свої погляди на життя.
 • Сонник Міллера

  Сновидіння, в якому ви бачили, як вигнали з дому когось з рідні, означає реальні проблеми в стосунках з цією людиною. Швидше за все, ви розлучитеся з ним у поглядах на загальну проблему і способи її вирішення.

  А ось якщо уві сні випроваджують вас, то варто задуматися, настільки вже відвертий і щирий з вами людина з сновидіння в реальному житті. Таке бачення, приснився, означає «закулісні» гри близької людини.

  Сонник вигнали з дому, до чого сниться вигнали з дому уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: