Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відрубати руку, до чого сниться відрубати руку уві сні

Ця частина тіла уві сні відображає можливість сплячої людини діяти, реагувати, працювати, відчувати навколишню дійсність, взаємодіяти з оточуючими. Те,, до чого сниться відрубати руку, ототожнюється з втратою одного з цих здібностей. Пальці, за сонником, символізують звичайну, повсякденну діяльність, тому позбутися будь-якої фаланги, попереджає про занедбаності в справах, незібраність або навмисному ухилення від роботи.

Особлива увага: права чи ліва кінцівка

Згідно сонником Медеї, ліва кисть уві сні символізує жіноче начало, права — чоловіче. Позбутися однієї з кистей уві сні, попереджає про дисбаланс у відносинах з людиною цього статі. Ще одне невтішне тлумачення сну пов’язано з передвістям смерті якоїсь персони, бачити при цьому багато крові — нею виявиться родич сновідящего.

Сонник Деніз Лінн трохи інакше пояснює,, до чого сниться відрубати руку собі. Так, відрізати собі праву кисть, означає зважений відмова від логічного і раціонального підходу до ситуації. Наснилося ліва відрізана кінцівку говорить про ігнорування підказок Всесвіту і власної інтуїції.

Що обіцяє Міллер?

Довелось уві сні відрубати руку собі? Значить, як тлумачить сонник Міллера, вам доведеться віддати або поступитися частиною того, що має для вас велику цінність. А ось те,, до чого сниться відрубати руку близькій людині, означає обман або шахрайство з боку приснився персонажа. Якщо ви зробили це дію по відношенню до своєї половинки — чекайте нещирості, зради.

Що станеться на любовному фронті

У народі недарма існує вислів про пропозицію «руки і серця». Тому холостяку, якому довелося свою руку відрубати уві сні, сонник віщує серйозні відносини з дівчиною, які закінчаться сімейним союзом.

Сонник Фрейда зовсім інакше пояснює,, до чого сниться такий сюжет. Снотолкователь віщає про наявні проблеми з другою половинкою в інтимній сфері, взаємної незадоволеності партнерів, що спричинить собою розставання.

Відрізані фаланги або перешкоди в справах

Перш ніж тлумачити приснилося бачення, в якому довелося відрубати палець на руці, важливо пригадати який саме фаланги довелося позбутися. так:

 • Великий палець символізує сварку з батьком, розрив з родом;
 • Вказівний — обіцяє труднощі в спілкуванні з оточуючими;
 • Бачити відірваний середній пальчик — до проблем з хребтом, втрати близького родича;
 • Безіменний — віщає про сімейні негаразди, проблеми з другою половинкою;
 • Мізинець — відсутність розуміння з дітьми;
 • Розпрощатися з кількома пальчиками — до вдівства.
 • Чужі частини тіла

  Сокира є не тільки знаряддям праці, а й небезпечним холодною зброєю, здатним смертельно поранити. Снотолкователі цей образ більше пов’язують з емоційною сферою життя сновідящего. Тому, якщо вам довелося відрубувати руку якійсь людині сокирою, означає, що в реальному житті зв’язок з побаченим персонажем раптово перерветься. Бачити, як хтось, орудуючи сокирою позбавляє вас рученьки — до навмисного бажанням цієї персони зачепити вас, позбавити спокою.

  Ті, хто має свій бізнес, відрубати рученьку уві сні комусь із підлеглих, попереджає сонником про лицемірство, хитрість і нечистих помислах приснилося особистості.

  Сонник відрубати руку, до чого сниться відрубати руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: