Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник відрубати руку, до чого сниться відрубати руку уві сні

Ця частина тіла уві сні відображає можливість сплячої людини діяти, реагувати, працювати, відчувати навколишню дійсність, взаємодіяти з оточуючими. Те,, до чого сниться відрубати руку, ототожнюється з втратою одного з цих здібностей. Пальці, за сонником, символізують звичайну, повсякденну діяльність, тому позбутися будь-якої фаланги, попереджає про занедбаності в справах, незібраність або навмисному ухилення від роботи.

Особлива увага: права чи ліва кінцівка

Згідно сонником Медеї, ліва кисть уві сні символізує жіноче начало, права — чоловіче. Позбутися однієї з кистей уві сні, попереджає про дисбаланс у відносинах з людиною цього статі. Ще одне невтішне тлумачення сну пов’язано з передвістям смерті якоїсь персони, бачити при цьому багато крові — нею виявиться родич сновідящего.

Сонник Деніз Лінн трохи інакше пояснює,, до чого сниться відрубати руку собі. Так, відрізати собі праву кисть, означає зважений відмова від логічного і раціонального підходу до ситуації. Наснилося ліва відрізана кінцівку говорить про ігнорування підказок Всесвіту і власної інтуїції.

Що обіцяє Міллер?

Довелось уві сні відрубати руку собі? Значить, як тлумачить сонник Міллера, вам доведеться віддати або поступитися частиною того, що має для вас велику цінність. А ось те,, до чого сниться відрубати руку близькій людині, означає обман або шахрайство з боку приснився персонажа. Якщо ви зробили це дію по відношенню до своєї половинки — чекайте нещирості, зради.Що станеться на любовному фронті

У народі недарма існує вислів про пропозицію «руки і серця». Тому холостяку, якому довелося свою руку відрубати уві сні, сонник віщує серйозні відносини з дівчиною, які закінчаться сімейним союзом.

Сонник Фрейда зовсім інакше пояснює,, до чого сниться такий сюжет. Снотолкователь віщає про наявні проблеми з другою половинкою в інтимній сфері, взаємної незадоволеності партнерів, що спричинить собою розставання.

Відрізані фаланги або перешкоди в справах

Перш ніж тлумачити приснилося бачення, в якому довелося відрубати палець на руці, важливо пригадати який саме фаланги довелося позбутися. так:

 • Великий палець символізує сварку з батьком, розрив з родом;
 • Вказівний — обіцяє труднощі в спілкуванні з оточуючими;
 • Бачити відірваний середній пальчик — до проблем з хребтом, втрати близького родича;
 • Безіменний — віщає про сімейні негаразди, проблеми з другою половинкою;
 • Мізинець — відсутність розуміння з дітьми;
 • Розпрощатися з кількома пальчиками — до вдівства.
 • Чужі частини тіла

  Сокира є не тільки знаряддям праці, а й небезпечним холодною зброєю, здатним смертельно поранити. Снотолкователі цей образ більше пов’язують з емоційною сферою життя сновідящего. Тому, якщо вам довелося відрубувати руку якійсь людині сокирою, означає, що в реальному житті зв’язок з побаченим персонажем раптово перерветься. Бачити, як хтось, орудуючи сокирою позбавляє вас рученьки — до навмисного бажанням цієї персони зачепити вас, позбавити спокою.

  Ті, хто має свій бізнес, відрубати рученьку уві сні комусь із підлеглих, попереджає сонником про лицемірство, хитрість і нечистих помислах приснилося особистості.

  Сонник відрубати руку, до чого сниться відрубати руку уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: