Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відспівування, до чого сниться відспівування уві сні

Відспівування уві сні досить незвичайний знак. Залежно від супутніх деталей він може символізувати духовне переродження і радість або реальні похорон і біду. Сонник допоможе зрозуміти,, до чого сниться вказаний сюжет в кожному конкретному випадку.

Живіть сьогодні!

Уві сні привиділося заупокійне відспівування небіжчика? Сонник вважає, що вам пора забути про якісь минулі проблеми, відносинах або почуттях. Вони залишилися позаду, а вас чекає абсолютно новий етап.

До чого сниться, що під час відспівування небіжчика навколишні базікають, засуджують його і навіть сміються? Будьте готові до серйозного конфлікту з начальником або гучного скандалу з незнайомцями, сусідами.

Взагалі, бачити небіжчика в труні буквально означає, що треба жити сьогоденням, а не озиратися на минулі звершення або втрати.

Ідентифікація покійного

Що ще означає сновідійное відспівування? Сонник нагадує, що тлумачення сну багато в чому залежить від особистості покійного.

 • Невідомий чоловік — успіх.
 • Незнайома жінка — перешкода.
 • Батько — інтриги, обман, дрібні невдачі.
 • Мати — небезпека для здоров’я, нещасний випадок.
 • Брат, сестра — хтось потребує допомоги, підтримки.
 • Чоловік, дружина — нещастя.
 • Друг, подруга — неприємна звістка.
 • Дитина — благополуччя, достаток.
 • Уві сні з’явився абсолютно порожню труну? Бережіться: над вами або дуже близькими людьми нависла смертельна загроза.

  Весілля або поминки?

  Наснилося відспівування в церкві? Якщо ви з’явилися на захід в білому одязі, то незабаром потрапите на чужі похорони.

  Сновідеть себе в чорній сукні набагато краще. Сонник вважає, що з’явиться можливість погуляти на весіллі, не виключено, що на власній.

  Чи готові?

  До чого сниться відспівування в церкві найчастіше? Якщо ви зробили якусь провину, то неодмінно піде покарання.

  Цей же сюжет обіцяє внутрішні зміни. Уві сні покійного відспівували будинку? Готуйтеся до занепокоєння і розчарувань.

  Зберіться!

  Іноді заупокійна служба в церкві знаменує уві сні відмінні перспективи, реалізувати які у вас не вистачить сил. В окремих випадках сновідних захід попереджає про реальну смерті.

  Наснилося, що ви особисто брали участь в процесі? Сонник пророкує виконання таємного бажання і радість. Бачити процедуру з боку означає, що в житті відбудеться дуже несподіваний поворот.

  Міллер попереджає

  Наснилося відспівування в особливо темному і похмурому храмі? Тлумач Міллера пророкує участь в реальних похоронах. Цей же сюжет попереджає про те, що кращі часи настануть ще дуже не скоро.

  Не забувайте!

  Щоб розібратися в тлумаченні, сонник радить врахувати особливості будівлі, де проходило відспівування.

  До чого сниться, наприклад, світла і простора церква? Уві сні це символ духовного відродження та життєвого оновлення. Красиво прикрашена церква символізує повагу оточуючих і загальну успішність.

  Приснилася покинута, похмура церква? Сонник обіцяє каяття в поганих вчинках. Найгірше бачити, що відспівування відбувається в напівзруйнованому приміщенні. Це красномовне вказівку на те, що ви забули про свою душу на догоду недовговічним земним задоволень.

  Чого хочете?

  До чого сниться церковне відспівування живу людину? Справа, на яке ви дуже розраховували, що не занадиться.

  Наснилося, що помер хтось із близьких? Сонник пророкує: відносини з ним зайдуть наяву в глухий кут і поступово зійдуть нанівець.

  Що значить уві сні відспівування живу людину, знайомого сновидцу? Бачення має дві розшифровки: ви або боїтеся втратити його, або бажаєте звільнитися будь-яким способом.

  Сонник відспівування, до чого сниться відспівування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: