Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відірвана рука, до чого сниться відірвана рука уві сні

Слід знати,, до чого сниться відірвана рука. Символ часто віщує втрату найдорожчого і стану, коли земля йде з під ніг. Пояснюючи побачене уві сні, сонник пропонує способи уникнути неприємних і часом трагічних подій. Деякі подробиці сновидіння здатні нейтралізувати негативний сенс.

Пояснення Міллера

Сонник Міллера вважає, що все,, до чого сниться відірвана рука, віщує великий смуток. Характер події складно передбачити заздалегідь. Найчастіше символ попереджає про ймовірність втрати незамінною речі, різкого погіршення стосунків у сім’ї, майбутню розлуку назавжди. Побачене уві сні відображає безпорадність і дезорієнтацію сновидіння, які його лякають.

Інтерпретації інших тлумачів

Езотеричний сонник розтлумачує,, до чого сниться кисть, відокремлена від тіла. Символ обіцяє самотність. Іноді воно може проявлятися у вигляді відчуження або неприйняття.

Якщо довелося бачити, як відсікають кисть, сонник Мандрівника говорить про небезпеку серйозного конфлікту з дорогими людьми через необережні висловлювання. Родинні, дружні та романтичні почуття можуть обернутися заклятою ворожнечею.

Тлумачачи,, до чого сниться відрубана кисть, оракул Фараонів пропонує куди більш сприятливий прогноз. Знак, який довелося бачити уві сні, віщує матеріальну вигоду.

Пророцтва на пальцях

Сонник детально роз’яснює,, до чого сниться відірвана рука, на якій відсутні деякі пальці. Втрата кожного з них привносить нове значення в тлумачення сну.

 • Великий означає розрив зв’язку з батьком і втрату самоконтролю;
 • Якщо довелося бачити відрізаний вказівний, не чекайте підтримки ззовні;
 • Ампутація середнього пальця уві сні чревата банкрутством;
 • Відрубаний безіменний означає сімейні проблеми, здатні спричинити розлучення;
 • Втрачений мізинець уособлює потенціал, яким сплячий так і не зумів скористатися.
 • Коли трапляється бачити, що відсутні всі пальці, Старовинний тлумач вважає, що на роду написано неодноразово овдовіти. Відриваючи пальці уві сні стороннім, сновидец будує підступні плани проти кого-то наяву.

  Свої і чужі

  У сонниках зустрічаються пояснення, що предзнаменует відірвана рука іншої людини. Якщо приснився такий образ, схоже, ви зайшли в глухий кут, з якого не вибратися самостійно. Психоаналітичний сонник пропонує звернутися за допомогою.

  Коли наснилася сильно пошкоджена відірвана рука незнайомця, хтось із близьких ризикує захворіти, причому досить серйозно. У той же час, загрози для життя хвороба представляти не буде.

  Це не єдине пояснення,, до чого сниться нанести собі каліцтво. Снотолкователь обіцяє, що в реальності ви нарешті позбудетеся від ворогів і їх підступів.

  Про що розповість кров

  Якщо уві сні фігурує багато крові, сонник закликає бути гранично уважним. У найближчий період багаторазово зростає небезпека реального травматизму, нещасного випадку, хвороби.

  Знак також віщує тривале самотність і розлуку з близькою, яка може статися з безлічі причин: від сварки до смерті. Коли відірвана рука приснилася без крові, швидше за все, мова йде про від’їзд або розриві духовний зв’язок. Смертельна небезпека вашому близькій не загрожує.

  Право наліво

  Більшість сонників робить відмінність, що означають права і ліва відірвана рука уві сні. Права обіцяє довгоочікувану зустріч, яка принесе розчарування. Якщо наснилася ліва, будьте перебірливими з новими знайомими: один з них створить чимало проблем.

  Кінцівка, що зберегла первозданний вигляд після ампутації, вказує, що зараз найбільш вразлива ділова сфера. Якщо приснилися численні каліцтва, підвищеної уваги вимагає особисте життя.

  Втрата обох рук предзнаменует незручну ситуацію, головним героєм якої виявиться сновидец. Розпухла культя обіцяє випробування, пройшовши яке сплячий буде винагороджений з лишком.

  Чого очікувати закоханим

  Коли закохана дівчина бачить уві сні символ, можливо, вона незабаром вирішить, що обранець їй не пара. Союзу загрожують серйозні випробування, не факт, що їх вдасться пройти разом.

  Якщо відірвана рука знівечена, процес розставання виявиться довгим і болісним. Якщо дана частина тіла приснилася відтятою, але практично неушкодженою, розрив відносин пройде легко, а то зовсім вдасться його уникнути.

  Сонник відірвана рука, до чого сниться відірвана рука уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: