Сонник відірвана голова, до чого сниться відірвана голова уві сні

Нерідко буває, що тривожні або неприємні сновидіння інтерпретуються сонниками від противного, з обіцянкою вельми привабливих перспектив. Якщо побачили уві сні відірвану голову, не лякайтеся — в житті, можливо, відбудуться хороші зміни, якщо тільки деякі обставини не підкажуть інше тлумачення.

Власна

Як стверджує Азбука Тлумачення снів, власна голова уособлює інтелект людини, відірвана — розлад між розумом і серцем.

До чого сниться травмована в будь-якій формі голова — відірвана,, поранена або розбита? В першу чергу, до перестороги від легковажних витівок і бездумного існування. За різними версіями, людині загрожує збиток, втрата або повагу суспільства. У той же час, стати уві сні свідком того, як тобі її отрубілі — на думку багатьох провидців-відмінний сюжет, що передвіщає успіх.

Згідно зі Східним сонником, уві сні своя голова попереджає про розвиток нервового розладу, а відірвана — передрікає розчарування, прощання з надією.

Давньоперсидською сонник Тафлісі говорить, що це знак втрати довіри високого керівництва. Мусульманський сонник — що старші в роду продемонструють мовчазне презирство.

Згідно Міфологічному сонником, своя відірвана голова — найщасливіший сновидіння, він пророкує блискучий успіх. Не можна забувати і про тлумачення за версією ідіоматичних: втратити її означає закохатися.

Чужа

До чого сниться дитяча?

Події будуть розвиватися краще, ніж можна було припустити, благополуччя ніщо не загрожує. Попереду якесь приємна подія. Згідно зі Східним сонником, відірвана голова дитини — знак майбутнього фінансового тріумфу.

До чого сняться відірвані голови тварин?

Якщо наснилася звіряча, це ні в якому разі не випадково. У житті сновидіння переважають низинні бажання. Совість посилає йому сигнал про те, що необхідно переглянути систему цінностей, щоб мати право називатися людиною.

Відірвана голова курчати або іншої птиці — до несподіваного задоволення, радості. Голова коня — ви залишитеся вірними принципам. Наснилася риб’яча — необхідно проявляти більше тепла в особистих відносинах.

Спосіб відділення

Головний момент, який впливає на тлумачення,, до чого сниться те, яким чином вона була відділена від тулуба.

Якщо її уві сні відрубали, або приснилася вже відрубана, можливо, людині доведеться пережити розставання. Бачили її закривавленою — по сонникам, доля піднесе засмучення.

Але якщо голову уві сні відірвали, чи можна здогадатися про це по ранам — сонники пророкують небувале везіння, яке повністю змінить життя.

Особливі ознаки

Наснилося, що відірвана голова розмовляє — значить, що людина може розраховувати на високе заступництво впливових персон.

Пробита — образ-предвеснік мігрені, хронічної перевтоми. Наснилася з увіткненим в неї ножем — знак веселої зустрічі з друзями, веселої вечірки, повної гумору.

До чого сниться, чи були на ній волосся? Сиве волосся пророкують прибуток, з сивиною — печаль, з довгими пасмами — в найближчій перспективі можна розраховувати на допомогу, з короткими-вперед благополучний період. Бачили уві сні лису — бідність від дурості.

Та, що говорить відірвана голова одностайно трактується, як отримання мудрої поради, іноді у формі розносу в начальства. Забудьте про образи, знайдіть в бою конструктивне зерно.

Сонник відірвана голова, до чого сниться відірвана голова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: