Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відійшли води, до чого сниться відійшли води уві сні

Якщо ви дама при надії і готуєтеся привести на світ дивовижного малюка, то немає нічого дивного, що уві сні вам приснилося, що відійшли води. Якщо ж про народження дітей ви не думаєте або взагалі є представником сильної половини, то слід серйозно взятися за розшифровку нічного бачення. Сонник допоможе зрозуміти,, до чого сниться такий сон.

Підготовка до народження

Бачення, в якому у вас відійшли води в основному носить чисто символічне значення. Єдиний виняток, це реальна вагітність.

У цьому випадку сон виступає відображенням страхів і переживань. Причому наснитися він може як дамі в положенні, так і її родичам незалежно від статі. На думку сонника це говорить лише про те, що прийдешня подія ви чекаєте з великим нетерпінням.

Ще одна популярна трактування сонника переконує, що сновидіння, в якому відійшли води у вагітної наяву жінки, обіцяє їй серйозні зміни. Що, в принципі, цілком очікувано.

З чого починати розшифровку

Але якщо народження дитини поки входить в категорію віддалених планів, до чого сниться, що у вас відійшли води? Щоб дати точну розшифровку потрібно запам’ятати: в нічних мареннях не обов’язково бачити сама подія, в деяких випадках досить відчути, як щось виходить з вас.

До речі, вам можуть просто повідомити, що у вас відійшли води або ви зрозумієте, що це сталося з іншим деталям сновидіння. Можна лише відчути радість і спокій або навпаки сум і розчарування. Але як же правильно тлумачити таке явище?

Зверніться до Міллера

Сонник Міллера рекомендує спочатку дізнатися,, до чого сниться сама вагітність. Традиційно вона трактується як символ дива або діва.

Бачити в ночі себе або іншої людини вагітним — дуже добре. Такий сон неодмінно обіцяє зміни на краще, початок нової справи, придбання, про який ви довго мріяли і т. д.

До чого ще сниться вагітність? Вона символізує ідею, яку виношує сновидец, а тому легко може наснитися будь-якій людині.

У цьому світлі бачення, в якому відійшли води у вагітної жінки або навіть чоловіки, виступає як попередження про те, що скоро все закінчиться. А ось про характер майбутніх подій повідають власні відчуття і вид виділень.

Символ завершення

Взагалі, таке сновидіння необхідно тлумачити як образ, що символізує завершення чого-небудь. Якщо уві сні відійшли води, то сонник рекомендує згадати, яка проблема турбувала вас останнім часом. Саме цього питання і буде стосуватися тлумачення сну.

Обов’язково слід звернути увагу на власні відчуття. Наснилося, що ви відчули радості і полегшення? Наяву рішення проблеми принесе заслужений спокій. Якщо ж уві сні вам було боляче і неприємно, то сонник вважає, що питання буде вирішуватися довго і болісно.

Клопоти і прибуток

Спочатку сонник рекомендується пригадати якість відійшли вод. Якщо у вагітної виділення були чисті і прозорі, то і майбутнє буде безхмарним і щасливим.

А ось бачити брудну рідину, з вкрапленням крові і слизу, на думку сонника не дуже добре. Тут спостерігається пряма залежність, чим брудніше наснилися води, тим гірше все виявиться наяву.

Тлумачення сну залежить і від кількості вод, які відійшли. Так мізерні віщують невдачі і витрати, а рясні виділення обіцяють приємні клопоти і серйозний прибуток.

Сонник відійшли води, до чого сниться відійшли води уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: