Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відрубати голову, до чого сниться відрубати голову уві сні

«Відрубати голову уві сні — це чи не кошмар?» — вирішить практично кожен, прокинувшись. Після такого бачення рука сама собою тягнеться до сонником, щоб дізнатися,, до чого сниться такий сюжет. Однак тлумачі сновидінь в деяких випадках розвінчують міфи про поганих наслідки подібних мрій, радячи пригадати, для початку, чия саме головешка було відрубана.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, яке пропонує сонник Густава Міллера сюжету, в якому ви відрубали голову кому-небудь, вказує на те, що вас чекає зустріч з людиною, здатним «вершити долі».

Наснилося, що черепушка вся в крові? Не вступайте в конфлікти — наживете ворога. Відсікти голівоньку родичу — ознака того, що ви не бажаєте мати спільну справу з цією людиною.

Страта людини: Від помилок до незгоди

Найжахаючі за своїм сюжетом мрії, в яких ви бачите, що вимушені відрубати голову людині. Однак чи будуть так само жахливі тлумачення того,, до чого сниться подібний кошмар?

Бачите уві сні, що ви відсікли мечем головку дитині? Це означає, що ви не віддаєте звіт тому, що робите, тому робите багато помилок.

Відокремити від тіла голівоньку бабусі або мами — ознака незгоди з тим, що вам намагаються нав’язати. А якщо цією людиною, чию голову ви відокремили від тіла мечем, був чоловік, то це означає звичку сновидіння втручатися в чужі справи.

Відсікти голову змії — ознака можливих неприємностей

Наснилося, що ви відрубали голову змії, шиплячої на вас і намагається вкусити? Це говорить про те, що ви своїми діями налаштували проти себе ворога, лякає тлумаченням сонник Медеї.

А ось сонник Ванги вважає інакше: відрубати голову гримучої змії — символ ігнорування мудрих порад. Простіше кажучи, ви проявите себе як сноб і зануда, вважаючи, що розумніше вас немає нікого.

Наснилося, що ви перерубали навпіл уздовж тіла кобру? Вам вдасться позбутися від злого ворога, тільки лише проявивши кмітливість і хитрість, підказує Східний сонник.

Зарубав домашню птицю, або Все налагодитися, було б бажання!

До чого сниться сюжет, в якому ви зібралися відрубати голову курці або півню, розповість Слов’янський сонник: зарубати уві сні курку — сигнал про усунення зі свого життя настирливої ​​подруги, а ось обезголовити півня — знак усунення подразника, що заважає вам концентруватися на справі.

А ось сонник Лонго так трактує,, до чого сниться мрія, в якій ви перерізали горло курці: вам бракує сміливості відстоювати свою думку, тому єдиним виходом не бути в тіні для вас є усунення конкурентів.

«Згорнути шию» гусака уві сні, відрубавши йому голову — знак визнання власних помилок. А якщо гусака відрізав голову хтось інший, то ви позбудетеся від тягаря відповідальності.

Вбивство тварини: Правда про друзів і недругів

Бачити уві сні, як відрубали голову кішці — ознака вашого торжества над кимось. А якщо наснилося, що відсікли голівоньку дохлої кішки, то можна не побоюватися злостивців і заздрісників.

Наснилося, що ви рубали голову собаці? Хтось із друзів образиться на вас за недовіру, виявлену вами до нього. А якщо ви відрізали головешку скажений собака уві сні, то придивіться, чи всі друзі заслуговують подібного «звання».

Хто ще був обезголовлений уві сні?

Пригадайте, можливо, ви ще комусь змушені були відрубати голову. Ось до чого сниться, наприклад, обезголовлення:

 • Свині — позбудетеся від неосвіченого колеги;
 • Відьми — ваші справи підуть на поправку;
 • Небіжчика — згадайте минулий досвід, затіваючи щось нове;
 • Хижака — ви зумієте зняти з себе весь негатив.
 • Сонник відрубати голову, до чого сниться відрубати голову уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: