Сонник відрізана голова, до чого сниться відрізана голова уві сні

Коли уві сні фігурує відрізана голова, сонник вбачає в цьому символі заклик до розсудливості. Те,, до чого сниться даний символ, служить застереженням: ймовірність втрати розуму, розчарування в кумира, сварки з друзями дуже висока.

Особа без тулуба

Відрізана голова уві сні нерідко належить людині, яку ви добре знаєте і дуже поважаєте в реальній дійсності. Чому ж він приснився в такому вигляді? Пояснення,, до чого сниться такий несподіваний, деколи лякає символ, можна знайти в Східному сонник. В даному випадку образ уособлює чистий розум або абсолют.

По всій видимості, наяву вам трапляється перебільшувати значимість цієї персони. Навіть якщо це ваш батько, учитель або духовний наставник, він всього лише людина.

Не виключено, що в найближчому майбутньому ви позбудетеся заступництва або цінного порадника. Надалі належить покладатися тільки на себе.

Обезголовлений сновидец

До чого сниться бачити себе безголовим, сонник Іменинників радить розуміти практично буквально. Якась подія або звістка змусить і справді втратити розум, діяти імпульсивно і необачно.

Відрізана людська голова символізує звільнення від диктату ззовні. Якщо приснилося щось подібне, Сучасний сонник обіцяє, що сплячий вирішиться викреслити зі свого життя обставини і людей, які заважають йому йти своїм шляхом.

Існує і прямо протилежне значення,, до чого сниться власна відрізана голова. Побачене уві сні відображає страх перед відповідальністю за свій вибір і дії, пошуки мудрого керівника, здатного зрозуміти ситуацію і наставити на шлях істинний.

Найчастіше людська голова, відрізана від тіла, уособлює невдоволення собою. Сонник Лоффа закликає проаналізувати ситуацію і знайти справжню причину свого стану.

Головоріз

Буває, що сам сплячий позбавляє людину голови уві сні. Трактування Фрейда стверджує, що такий сюжет, вказує на цілеспрямовану агресію. Мішенню стає розум опонента. Сновидіння говорить про бажання придушити його інтелектуально.

Власноруч відрізана людська голова свідчить про намір придушити чиюсь волю, взяти під контроль, нав’язати свій авторитет.

Представники фауни

Якщо наснилася відрізана голова тварини, тлумачення залежить від ставлення до суті, побаченому уві сні.

Кінь без тіла

Якщо коні сприймаються вами як засіб пересування, то, що вам приснилося, свідчить про те, що ви збилися зі шляху.

Коні не менше відомі як вірні друзі. Можливо, дружбу загрожує небезпека.

Якщо у сновидіння коні ототожнюються з необмеженою свободою, значить, він вільний у своєму виборі. Яке б він не прийняв рішення, воно виявиться правильним.

Інша живність

Сонник детально роз’яснює,, до чого сниться відрізана голова тварини або рептилії.

У народі свині асоціюються з неохайністю, безкультур’ям, ненажерливістю. Якщо приснилося рило свині, сонник попереджає, що доведеться мати справу з володарем подібних якостей. Не виключено, що сам сплячий потурає ницим інстинктам.

Голова змії уві сні віщує перемогу над реальним противником.

Обезголовлена ​​собака уві сні означає що вам вдасться вивести негідника на чисту воду.

Сонник відрізана голова, до чого сниться відрізана голова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: