Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відкушувати, до чого сниться відкушувати уві сні

Якщо вам довелося уві сні відкушувати щось неїстівне, значить, в реальності у вас є вагомий привід засумніватися в словах оточуючих. Сонник радить подумати над пропозицією про співпрацю, тлумачачи,, до чого сниться кусати що-небудь смачне.

Що зумовлює Міллер?

Наснилося, що відкусили щось і виплюнув? Психолог сповіщає образу і розчарування, від того, що даремно витратили час на непотрібну роботу. Бачити, що інша людина вкусив неїстівний предмет, означає ризик стати жертвою в боротьбі чужих інтересів.

Інтимні подробиці

Доктор Фрейд приснився палець зіставляє з чоловічим інтимним органом, тому, то,, до чого сниться відкушувати фалангу, попереджає про наявність проблем з потенцією. У жіночих сновидіннях приснився епізод зумовлює погіршення взаємин з партнером.

Кусати або жувати їжу уві сні ототожнюється сонником Фрейда з інтимним злиттям. Бачити в сновидінні, що отримуєте задоволення від їжі, означає, що секс з другою половинкою приносить вам справжню насолоду.

Які подробиці?

Сонник від А до Я, пов’язує тлумачення сну з манерою поглинання їжі і її якістю в сновидінні. Так, відкушувати:

 • Великими шматками — віщає про збитки і неуважності сплячої особи;
 • Щось мерзенне — застерігає про наклеп;
 • Зникле — обіцяє марні клопоти;
 • Камінь або залізо — попереджає про безуспішності в справах;
 • Соковитий кавун — зумовлює грандіозний успіх розпочатої справи;
 • Ватрушки — до отримання нової посади, роботи.
 • Будьте пильні!

  Тих, кому уві сні довелося відкушувати шматочок їжі, сонник Хассе застерігає про втрати, крадіжки. Наснилося, що кусали якийсь предмет, значить, в реальності будете змушені шукати загублену річ, однак всі спроби відшукати її виявляться марними.

  Відкушувати що-небудь самому собі уві сні, говорить про завищені амбіції сплячої персони, які будуть перешкодою для здобуття любові.

  Чи не заподіювати незручності іншим!

  Сучасний суміщений сонник роз’яснює,, до чого сниться відкушувати палець іншої людини, застерігаючи сплячу персону від необдуманих дій, які можуть зашкодити не тільки йому, але і близьким людям. Бачити подібний сюжет дівчині, говорить про ризик постраждати від злих язиків.

  Остерігайтеся!

  Снотолкователь Лонго радить бути акуратним в дорозі, пояснюючи,, до чого сниться відкушувати пальці на ногах. Деніз Лінн нічне бачення порівнює з підсвідомої острахом сновідящего зробити рішучий крок, взяти на себе відповідальність.

  Бути покусаних уві сні іншим персонажем, попереджає сонником про нападках оточуючих. Можливо, в реальній дійсності, вам доведеться відстоювати власні інтереси.

  Побачити, як інша людина що-небудь відгризає, на думку езотериків, сповіщає про інтриги, які плетуть у вас за спиною недоброзичливці. Англійська сонник пов’язує подібний епізод зі спробами недругів навмисно образити, принизити сновидіння.

  Має бути боротьба!

  Молодий панночці, в нічному баченні якою постала жінка, відкушувати яблуко, наяву належить боротися з суперницею за прихильність коханого. Відкушувати уві сні цей плід самої сновидицей, обіцяє снотолкователем таємний зв’язок з одруженим чоловіком.

  Сонник відкушувати, до чого сниться відкушувати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: