Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відкриті двері, до чого сниться відкриті двері уві сні

Сонники знають, що таїться за відкритими дверима. До чого нам сниться, навіщо розбурхує цікавість цей інтригуючий образ? Чи багатьом вдалося втриматися уві сні і не заглянути, що там?

Цей символ розглядають, як лабільний, який змінює своє значення в залежності від того, що відбувається в сновидінні. Такий знак може мати еротичний підтекст і філософський, відображати готовність до дій і небезпека обману.

На замку

Якщо людина бачить уві сні відчинені двері, значить, у нього душа нарозхрист, а якщо закриту — це передає його нерішучість, таємне підступність, або перешкоди, які необхідно подолати наяву.

До чого сниться закрита або відкрита двері? Сонники вважають її вкрай неоднозначним символом і дають тлумачення, які залежать від контексту. Як правило, важливу роль відіграють ті дії, які робить сновидец.

Відкрити двері і зайти — за сонником Міллера, говорить про спроби позбутися від переслідування недоброзичливців, наклепників. Стояти перед закритою, означає бути готовим порушувати заборони, вести себе легковажно.

Якщо людина уві сні не може відкрити двері, це пророкує перешкоди на його шляху. Можливо, йому важко знайти вихід зі складної ситуації.

До чого сняться маніпуляції з ключем: вони свідчать про рішучі наміри. І не тільки в області бізнесу. Якщо сплячий не може впоратися з замком, це говорить про його низьку самооцінку, причому причини его комплексів слід шукати в ранньому дитинстві.

Замок, згідно еротичного сонником, є жіночим символом, а ключ — фалічним. Відповідно, відкрити уві сні двері ключем — означає активний пошук партнера наяву. Якщо жінка відкриває замок, у неї буде новий коханець, якщо чоловік — бачення говорить про його незадоволеності, пошуку сильних відчуттів.

Відкриті двері

Відкриті двері уві сні інтерпретуються дослідниками з різних позицій, однак при уважному прочитанні можна виділити загальні риси. Розкриті стулки сонники трактують або буквально, як привітність, або — як якась пастка, заманювання в сумнівне підприємство.

Відкриті вхідні двері уві сні уособлює небезпека, свідчить про невпевненість сновидіння, тлумачі застерігають від обману. Можливо, людини будуть залучати до фінансову аферу або злочинний бізнес, тому слід бути напоготові. Якщо якесь важливе добру справу відкладалося, сновидіння дає сигнал до початку рішучих дій, сонники кажуть — прийшов час реалізації задуманого.

Єврейський і український сонники, пояснюючи, до чого сняться відкриті двері в будинку, підкреслюють, що це знак гостинності і пророкують повна хата гостей.

Якщо чоловік уві сні виявляє відкриті двері в квартиру, до чого це сниться, за сонником Фрейда? Пан не може пробачити своїй коханці її колишню бурхливе життя, при цьому сам вельми гордий легкими перемогами.

У загальному випадку цей образ втілює щедрі подарунки, взаємні почуття. Еротичні тлумачення зводяться до того, що для жінки відкриті двері уві сні уособлює розділену любов наяву, можливо, весілля, для чоловіка — успіх у дам.

Прочинені або розкрита

Наскільки вільний доступ — настільки щедрі обіцянки. Маленький вхід пророкує скороминущу сексуальний зв’язок, а просторий, вільний обіцяє щастя і вигоду. Протискуватися уві сні через вузьку прочинені двері — означає мати великі неприємності наяву, проходити через широко відчинені навстіж — знак сприятливий, який пророкує удачу.

Китайський сонник говорить, що важкі кам’яні стулки обіцяють довголіття сновидцу, а високі, пишні — спроможність і знатність, втім, розкішний декор свідчить про нездійсненних бажаннях.

Сонник відкриті двері, до чого сниться відкриті двері уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: