Сонник відкриті ворота, до чого сниться відкриті ворота уві сні

Відкриті ворота уві сні символізують якийсь прохід, в тому числі і між світами. Буквально — вхід на заборонену територію, який зазвичай закритий. Сонник пропонує більш точну розшифровку того, до чого вони сняться.

Все змінюється!

Наснилися відкриті ворота? У найближчому майбутньому вам представиться відмінна можливість відволіктися від набридлих справ і зайнятися чимось новим. Цей сновідних образ натякає на різку зміну обстановки чи обставин.

Бачити, що ворота широко розкриті, на думку сонника, добре. Це означає, що задумані плани легко втіляться. Крім того, до вас можуть нагрянути гості.

Розкриті стулки в мріях символізують щастя, яке прикрасить старість. З точки зору езотерики сновідних картинка натякає: вам відкриються якісь духовні знання, які раніше були таємними.

Дерзайте!

До чого сниться, що ви пройшли через відкриті ворота? Сонник думає, що вам належить зробити щось особливе і зовсім незвичне. Можливо, ви виявите в собі абсолютно унікальний талант.

Уві сні ви увійшли в красиво декорований отвір в паркані? У будинку запанує мир і розуміння. Бачити зламану конструкцію гірше. Готуйтеся до невдачі, а нове знайомство виявиться вельми сумнівним.

Думка Міллера

Однак у містера Міллера є зовсім інше тлумачення сну. Якщо в мріях вам вдалося безперешкодно пройти через відкриті ворота, то чекайте тривожних новин. На діловому терені можливі непорозуміння і неприємності.

Особливості та матеріал

Задумалися, до чого сняться відкриті ворота? Сонник радить пригадати всі подробиці їх конструкції уві сні.

 • Добротні, міцні — можливості, починання.
 • Розбиті, пошкоджені — невдача, суперечливі обставини.
 • Різьблені, красиві — успішність, взаєморозуміння.
 • З аркою — сумнівне, небезпечне підприємство.
 • Кам’яні — довголіття.
 • Дерев’яні — спокій.
 • Залізні — приховування таємниці.
 • Наснилося, що перед загородженням зростає соковита зелена трава? Одного разу займете дуже високу і відповідальну посаду. Якщо перед ним виявилася глибока яма, то заплановане не прийде, якщо насип, то доведеться долати перешкоду.

  Розслабтеся!

  Уві сні з’явилися відкриті ворота і ви вирішили на них покататися? Сонник пророкує круговорот життєвих проблем і порожніх турбот. Це ж дію обіцяє період безтурботного байдикування і неробства.

  Наснилося, що ви повисли на стулці і розгойдувалися? Гряде пригода, яке не виправдає ваших очікувань.

  Удача або зрада?

  До чого сниться, що ви особисто відкривали ворота? Сонник думає, що в недалекому майбутньому вам уготовано багатство і деяка популярність.

  Якщо уві сні конструкція розкривається сама собою, то буде вам щастя і негадана удача. Якщо чоловікові приснилося, що хвіртка розчинилися сама по собі, то є ймовірність, що йому змінить дружина або подруга.

  Проявіть завзятість!

  Уві сні спроба відкрити замкнені ворота відображає докладені зусилля. Якщо ви змогли відчинити їх, особливо з чималим трудом, то сонник наполягає: ви досягнете мети завдяки наполегливій і навіть упертості.

  Бачити, що, незважаючи на всі зусилля, двері так і не зрушили з місця, означає, що праця буквально всього життя в результаті виявиться марним.

  Бережіться!

  До чого сниться, якщо довелося закривати відкриті ворота? Якщо ви закрили з внутрішньої сторони, то сонник гарантує успіх почину і надійних партнерів.

  Самому закривати уві сні двері буквально означає врятуватися від біди або завершити якусь справу.

  Наснилося, що стулки закрилися прямо перед носом? Доля готує вам тяжке випробування і у вас невеликі шанси пройти його успішно.

  Сонник відкриті ворота, до чого сниться відкриті ворота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: