Сонник відкрити двері, до чого сниться відкрити двері уві сні

Сновидіння, в яких ви маєте намір кудись зайти або заглянути, передбачають зміни в житті. Якщо уві сні вам було не під силу це здійснити, то і в реальності ви зіткнетеся з труднощами, а ось, якщо у вас без проблем вийшло відкрити двері, і ви змогли переступити поріг, то чекайте змін на краще, радують сонники, тлумачачи,, до чого сниться подібна мрія.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви відкрили двері, то пригадайте, що вона приховувала собою. Увійти в власний будинок — символ захищеності і невразливості. А якщо уві сні ви увійшли в чуже житло, то це означає зустріч з другом дитинства.

А ось, тим, кому уві сні не вдалося відкрити двері, не дивлячись на старання, не варто розраховувати на удачу. Якщо ж сновидец навіть і не намагався, то це означає, що те, чим він займається, не можна назвати «його справою».

Що замикала дверцята

Залежно від того, від чого вас відділяла дверна перегородка, залежить і тлумачення сну, стверджують сонники. Згадайте, куди ви планували відкрити двері, і ви дізнаєтеся,, до чого сниться даний сюжет. Отже:

 • Підвал — ви хочете дізнатися якийсь секрет;
 • Квартира або житловий будинок — ви дуже хочете знайти самовпевненість;
 • Гараж, заводське приміщення — будете шукати роботу;
 • Шафа або сейф — зумієте вирішити всі спірні питання, які вас обтяжують.
 • «Хто там?», Або Будьте готові до сюрпризів!

  Бачите уві сні, що відмикали комусь, впускаючи всередину, то бажано згадати, кому саме, радять сонники.

  Наснилося, що ви відчиняєте дверцята чоловікові? Це символ вдалого налагодження зв’язків, радує сонник Цвєткова. Бачите уві сні, що це відомий вам чоловік? Друг познайомить з авторитетною фігурою. А ось, відчинити двері комусь незнайомому — ознака випадкового знайомства з «потрібним» людиною.

  До чого сниться, що ви відкрили двері жінці? Пригадайте, ким вона була. Впустити в будинок чужу жінку — знак приємного сюрпризу, віщає тлумач міс Хассе. А якщо в чужій, на перший погляд, дамі ви дізналися подругу дитинства, то можете розраховувати на вдале вирішення питання, що мучить вас вже давно.

  Гість з того світу — знак неприємностей

  Бачити в око, що до вас в квартиру стукає небіжчик — до можливих неприємностей. Ви впустили небіжчика? Настають негативні зміни, тому не довіряйте незнайомцям.

  А ось, якщо ви не відімкнули небіжчикові, то це добрий знак, що означає, що проблеми пройдуть стороною.

  Виконати прохання, як символ обережності

  Наснилося, що ви йдете по вулиці повз чийогось будинку і чуєте, як хтось стукає зсередини з проханням відкрити двері? Спробуйте пригадати свої дії.

  Уві сні ви допомогли людині, замкненого в будинку? Будьте обережні наяву, цілком ймовірно, вороги приготували вам пастку, пророкує Місячний сонник. А якщо ви, почувши стукіт у дверку, не наважилися відкрити її, то це символізує вашу невпевненість у власних силах.

  До чого сняться спроби, або Від помилок до везіння

  Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся відкрити двері ключем, який не підходить до даного замку, значить, ви не правильно розставляєте пріоритети, запевняє Східний сонник.

  До чого сниться мрія, в якій ви намагалися зламати замок не ключем, а відмичкою? Здійсніть ряд помилок. Хоча, якщо уві сні ви намагалися не даремно, то все таки зможете досягти успіху. Відімкнути дверку ключем від іншого замку — знак неймовірного везіння.

  Сонник відкрити двері, до чого сниться відкрити двері уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: