Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відкривати вікно, до чого сниться відкривати вікно уві сні

До чого сниться відкривати вікно? Сонник говорить про можливі зміни, приплив сил, яскраві події, успіху. Однак таке бачення уві сні попереджає про даремно витрачені гроші, перешкоди планам сновидіння, безвихідної ситуації. Деталі вкажуть більш точне значення.

Що побачили?

Тлумачення сну також враховує, що ви бачили за відкритим віконцем:

 • Події — обставини завадять вашим планам;
 • Предмети — щось змусить приділити увагу іншим справам, на шкоду вже розпочатим;
 • Темряву — ви занадто замкнулися на собі, власних проблемах;
 • Яскраве світло — чекають дуже яскраві події;
 • Чийсь пильний погляд — хтось втрутиться і сплутає ваші плани;
 • Красивий вид — перешкоди, подолавши які, наблизитися до чогось хорошого.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся безвихідній ситуації

  До чого сниться відкривати вікно, щоб втекти через нього? Обережніше: обставини заженуть вас в кут, складеться безвихідна ситуація.

  Обережніше: можете втратити свій шанс і даремно витратитися

  Наснилося таке бачення? Сонник повідомляє: часто воно уособлює бажання вступити в сексуальний контакт, але вже після того, як шанс втрачено.

  Відкривати вікно уві сні також означає: витратите гроші даремно, так би мовити, пустіть їх на вітер.

  Зробіть щось корисне для себе

  Відкрили віконце в будинку і стояли, милуючись видом? Сонник підказує: попереду зміни, початок нового періоду.

  Наснилося відчинити кватирку в будинку? Сновидець дуже сподівається на кращі часи. Однак, щоб їх наблизити, треба самому робити певні зусилля, а не просто чекати.

  Дозволити вікна у себе і бачити за ним уві сні те, чого немає насправді — пора вже реально відчути ритм реальному житті, а не дивитися, як вона проноситься мимо.

  Приємно відпочинете, відчуєте прилив сил

  До чого сниться розорювати на вулицю вікна з кімнати? Наяву вас несподівано відвідають приємні гості.

  Сюжет уві сні про відчинених вікнах, куди вривається свіжий приємний вітерець, віщує, за сонником, прилив нових сил.

  Наснилося відкривати вікно і бачити за ним дощ? Наяву, незважаючи на напружений графік роботи, з’явиться можливість відпочити.

  Або хтось прослуховує до вас?

  Якщо уві сні в відчинене віконце залетіла птах, встрибнула тварина, або навіть заліз чоловік, згідно сонником, значення залежить від того, хто це був:

 • Голуб — успіх у справах, щасливі моменти;
 • Ворона — сумна подія;
 • Курка — клопіт про дітей;
 • Чужа кішка — суперниця для жінки;
 • Своя кішка — можливий обман;
 • Людина протилежної статі — має бути романтичне захоплення.
 • Попереду нові можливості

  До чого сниться відкривати вікно і дивитися з нього? Незабаром з’явиться можливість отримати нові враження, поліпшити свою ерудицію, розширити кругозір, завести вигідні знайомства.

  Таке бачення уві сні символізує реальність, куди сплячий може зануритися. Важливо пригадати деталі: ви відчинили його, але пройшли повз — НЕ додасте значення з’явилися обставинам. Зупинилися, щось побачили? Сонник вказує: скористаєтеся своїм шансом.

  Приснився сюжет, ніби відкрили віконні стулки, означає: ви готові почати новий етап відносин, з радістю чекаєте змін, збираєтеся зробити деякі кроки.

  Сонник відкривати вікно, до чого сниться відкривати вікно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: