Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відкривати двері ключем, до чого сниться відкривати двері ключем уві сні

Якщо уві сні вам довелося відкривати двері ключем, то слід уважніше придивитися до цього бачення. Воно може нести в собі як глибинну суть, вкрай важливу для сновидіння, так і цілком рядове застереження на майбутнє. До чого ще сниться це непересічна подія? Сонник розповість про всі його значеннях.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що відкривати ключем приміщення уві сні — до щасливого життя серед споріднених душ. Однак це стосується лише сновидінь, в яких мова йде про рідній домівці.

Отримайте конкретну відповідь

До чого сняться все інші дверні прорізи? Якщо уві сні трапилося відімкнути чужу двері, то в реальному світі ви зумієте відшукати конкретну відповідь або вихід з ситуації, що склалася.

Наснилося, що ви відчинили чужу дверцята? Вас можуть обмовити вороги. Довелось відмикати чужу квартиру або будинок? Нова справа отримає швидкий розвиток і підтримку оточуючих.

Варіанти трактувань

Як зрозуміти,, до чого сниться відкривати двері ключем? Сонник впевнений, що допоможе вид самого ключика і «поведінка» замку.

 • Золотий може приснитися до цікавих подій і бурхливого життя.
 • Срібний — до емоційному сплеску, навчанні та нових знань.
 • Потертий — до стабільності.
 • Старовинний — до повернення до минулого.
 • Новенький — до свіжих ідей.
 • Сучасного вигляду — до оригінального підходу.
 • Відчиняти двері ключем, який явно не підходить до замку, позначає, що наяву необхідно змінити тактику. Наснилося, що замок не працює? Ваші плани не принесуть очікуваних результатів.

  Чоловік або коханець?

  Дуже оригінальне тлумачення сну сонник пропонує прекрасній половині. Якщо жінка уві сні відкриває двері власним ключем, то у неї з’явиться винятковий коханець.

  Наснилося, що жінка замикає замок? Скоро вийде заміж. Якщо жінка випадково втратить ключик, то її чекає ганьба і сором.

  Довелося відкривати двері у великому поспіху, і було дуже страшно? Не поспішайте ділитися своїми таємницями з подругами.

  Будьте уважні!

  До чого сниться, що вашу квартиру намагається відкрити сусідка? Сонник попереджає — вам загрожує зрада і велика небезпека.

  Бачити, як сусідка крутиться біля входу, означає, що залагодити справи вийде ще не скоро. Якщо ж наснилося, що відкрити замок допомогла саме сусідка, то в реалі вам потрібна допомога, щоб завершити розпочате.

  Знову вчитися?

  Уві сні можна відмикати будь-які приміщення. І кожне з них наділене виключно особистим змістом. До чого сниться, наприклад, що ви намагаєтеся увійти в бібліотеку? Це місце сонник трактує як вмістилище знань, досвіду і роздумів.

  Тому бачити цей заклад буквально означає, що вам потрібно підучитися в професійному або життєвому плані. Якщо вам пощастило відкривати двері ключем до бібліотеки, то вас поважають і цінують колеги і оточуючі.

  Багатозначний символ

  Що символізують дверцята підвалу? При тлумаченні образу сонник радить врахувати, що сам по собі підвал відображає таємні помисли, внутрішні страхи, а також джерело проблем і їх причини.

  Якщо уві сні вам трапилося відмикати двері підвалу, значить, наяву ви намагаєтеся розібратися якісь проблеми. Якщо ж вхід вів на склад магазину або в льох, де довелося бачити великі запаси продовольства, то вам уготовано процвітання, достаток і безбідне існування на все життя.

  Сонник відкривати двері ключем, до чого сниться відкривати двері ключем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: