Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відколовся зуб, до чого сниться відколовся зуб уві сні

Згадавши, за яких обставин зуб відколовся або розсипався уві сні, можна багато чого довідатися про самого себе. До чого сниться така неприємність, підкажуть сонники.

Наскільки сильні пошкодження?

До чого сниться стан зубів і ступінь пошкодження? У Дворянському сонник Гришиной можна знайти пояснення,, до чого сниться руйнування емалі і загальний стан порожнини рота. Пам’ятайте, що тлумачення снів дається не для констатації факту і смирення з майбутнім, а потім, щоб коректувати поведінку до своєї користі.

Якщо уві сні від зуба відколовся, без крові, чорний шматок, і видно, ніби частина його гнила, що міль карієсом — це віщує важку хворобу родича. Наснилося: все згнило так, що всередині утворилася порожнина — до великої удачі. Якщо неждано-негадано розвалився на шматки, відколовся зуб абсолютно здоровий, білосніжний — до відмінної новини і раптової прибутку, можливий конфлікт з керівництвом.

Коли уві сні не обійшлося без крові на уламку і яснах — стосунки з коханою доведеться рвати «по живому». Наснилося, що залишився уламок надряпав ясна до почервоніння, але без крові: Російський сонник трактує це, як прийдешню сварку між закоханими.

Сновидець уві сні бачить, що відколовся зуб і намагається поставити шматок на місце — Велесов сонник трактує це як невдоволення знайомим, яке слід чемно не виставляти напоказ.

Який зуб постраждав?

Відколовся шматочок корінного зуба — відбудеться лихо з літнім родичем, передній — з малюками, братами або сестрами. Наснилася тріщина на іклі — в натурі сновидіння прокинеться звірине початок, проявиться схильність до холодної жорстокості. Уві сні кришиться вся емаль — ви з головою поринете в любовні пригоди, не зупинять навіть подружні узи.

До чого сниться, як відколовся шматок від штучного зуба? Втратити частину керамічної — до хвороби близької людини і пов’язаними з цим труднощами, металевого — до незручної ситуації, сором. Втратити коронку з переднього різця — знак того, що з хорошим другом доведеться розлучитися назавжди.

За яких обставин?

Наснилося, ніби в момент, коли відколовся зуб, ви просто жували, означає, що ви докладно підходите до проблем здоров’я. Гризли льодяники, міцні горіхи — здатні в хвилину знайти рішення складного завдання, в той час як іншим на це знадобляться місяці.

Пригода сталася, коли уві сні чистили порожнину рота щіткою — вам зроблять величезний ласку, за що бажано віддячити. Сонник Міллера застерігає від безпечності, благодушності в житті — потрібні величезні зусилля, щоб зберегти спокій сім’ї.

Уві сні відколовся зуб, потім другий, шматок за шматочком ви починаєте втрачати їх: це в сонниках, інтерпретується, як «втрата особи». Щоб не посилювати проблему, поменше розмовляйте, щоб не бовкнути зайвого. У кожній незрозумілій ситуації — мовчіть.

Сонник Міллера, пояснюючи руйнування великої кількості, пророкує тяжкий тягар, через що сновидцу доведеться забути про гордість. Так само це знак фізичної слабкості, втрати життєвих сил.

Сонник відколовся зуб, до чого сниться відколовся зуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: