Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вибух, до чого сниться вибух уві сні

Побачити уві сні вогняні спалахи і почути сильний гуркіт завжди неприємно. Людина, якій примарився вибух, найближчим часом може випробувати найсильніший сплеск емоцій. Детальніше дізнатися,, до чого сниться спалах, допоможе тлумач. Для цього потрібно згадати побачене уві сні в деталях, зрозуміти сенс і відчути емоційне навантаження.

Атомний вибух

Сновидіння, в якому приснився ядерний вибух, розшифровується як кардинальна зміна способу життя. Якщо ви стали однією з жертв, значить, відбудеться якийсь небувалий випадок, який докорінно змінить погляд на життя. Універсальний сонник радить заздалегідь підготуватися до цієї події.

Сучасний сонник вважає, що споглядати в нічних мареннях атомний вибух, значить, наяву дізнатися щось шокуюче про друзів і близьких, що дуже сильно змінить думку про них.

Деякий час після такого сновидіння провісник Езоп радить триматися подалі від автомобільних доріг і переходити трасу строго по пішохідному переходу і світлофора. Не виключені нещасні випадки.

Підрив авто, літака

Примарилося вибух літака означає втрату спокою і безстрашності. Такий сюжет несе в собі загрозу нервового зриву. Сонник Гришиной радить зробити перерву, взяти відпустку і поїхати подалі від хати не менше ніж на тиждень.

До чого сниться вибух машини, пояснює Езоп. Сон, в якому привидівся вибух авто, обіцяє розчарування і низку невиправданих надій. Остерігайтеся суперечок і обходьте стороною людей, що викликають роздратування, тому що нерви у вас як оголені дроти — здатні вибухнути в будь-яку хвилину.

Тлумачення сну Міллером

Міллер вважає, що вибух бомби віщує запаморочливу і всепоглинаючу пристрасть, яка захопить все ваше істота, не залишаючи розуму жодного шансу зупиниться. Ще один варіант,, до чого сниться подібне — різка зміна всього життя. Переоцінка цінностей змусить в одну мить обірвати всі свої старі зв’язки, видалити непотрібні номера телефонів і почати новий етап в житті.

Якщо приснилися невеликі підривні роботи, значить, невірні дії оточуючих викличуть ваше невдоволення.

Приснився вибух будинку? Це поганий знак. Сонник Міллера застерігає від необдуманих дій. Тлумач попереджає про те, що йде низка випробувань, які потрібно з гордістю винести і не зламатися.

Приснилися пожежа і вибух означають виникнення складної ситуації, яка призведе до загрози звільнення з роботи. Побачений уві сні вибух і вогонь означає, що неналежна витівка на цей раз зійде з рук.

Різні тлумачення

Дізнатися, до чого сниться війна і підриви бомб, допоможе Езоп. Сон, в якому ви відчуваєте тваринний страх, потреба втекти і сховатися символізує бурю емоцій наяву, стримати які буде практично неможливо. Сонник вважає, що чвари і сварки в будинку можуть закінчитися розривом любовних або сімейних відносин.

Вибух уві сні, на думку Гришиной, може бути символом злої долі, призначеного через призму невдач навчити вас стійкість і силу волі. Сюжет, в якому вам вдалося піднятися на ноги після спалаху, сонник Гришиной тлумачить як стійкість до всіх випробувань, їх підносили долею.

Почути шум розривається снаряда — до великого скандалу, в якому візьмуть участь ваші знайомі або родичі.

Споглядати в нічних мареннях розрив газу — до низці невдалих явищ, які будуть сильно загрожувати здоров’ю. Сонник Странніков рекомендує при можливості покинути місто на два — три дні.

Якщо сниться кінець світу і розрив снаряда, який передує йому, приготуйтеся до скандалу зі своєю коханою людиною, який призведе до закінчення відносин. Особливо якщо наснилися масові руйнування.

Сонник вибух, до чого сниться вибух уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: