Сонник вибирати кільце, до чого сниться вибирати кільце уві сні

Вибирати кільце часто трактується сонником як передвістя швидкої заручин. Такий знак уві сні також обіцяє народження дитини, отримання спадщини, визнання оточуючих. Іноді цей символ сигналізує про якісь проблеми або необхідності зробити, нарешті, вибір. Дізнаєтеся точніше,, до чого сниться сюжет, коли пригадаєте всі деталі.

Скористайтеся шансом щось змінити

Приснилося бачення уособлює прихильність долі, яка надає сновидцу можливість змінити усталені обставини.

Бачити, ніби в магазині уві сні вибираєте кільце, означає: треба прийняти якесь рішення, а ви відчуваєте сумніви. Якщо Сумніву не розвіюються — порадьтеся з друзями, рідними.

До чого сниться дівчині підбирати для себе золоту каблучку? Сонник підказує: вона може змінити своє життя. Зараз найкращий час для цього і треба ним скористатися по повній, так як наступний шанс випаде ще нескоро.

Чоловікові потрібно задуматися про майбутнє з обраницею

Чоловікові сновидіння про золотом колечку вказує: жінка, для якої він підбирає такий подарунок уві сні, значить для нього більше, ніж сновидец звик думати. Пора вже поглянути правді в очі.

Наснилося в ювелірному підбирати золоте обручку? Сонник так і каже: попереду заручини.

Чоловікові сюжет про обручку кільці сигналізує: пора робити пропозицію. Можна, звичайно, ще поберегти свою свободу, проте для цього треба бути впевненим, що дівчину у вас не відведе суперник, а якщо поведе — що зустрінете таку ж.

Невизначеність на особистому фронті

До чого сниться, ніби спить вибирає обручку, але ніяк не може вибрати? Це означає: вона вагається з вибором партнера. Однак не можна довго тягнути цю невизначеність — коли-небудь доведеться когось відкинути.

Бачити, як вибирали кільце, однак уві сні не змогли підібрати за розміром? Сонник констатує факт: зараз справжній любові ні до кого у вас немає. І доля поки не поспішає допомагати. Потрібно терпляче чекати.

Весільні кільця, побачені вами на машині кортежу, що мчиться повз по вулиці, обіцяють неприємні події в реалі. Вони не торкнуться вас безпосередньо, але змусять переживати.

Яким воно було?

Для вірного тлумачення сну пригадаєте, яке довелося вибирати кільце:

 • Перстень — ви ходите по колу, роблячи однакові помилки, треба щось міняти в повсякденності;
 • Чоловіче — в сім’ї незабаром з’явиться дитина-хлопчик;
 • Красиве антикварне (все одно яке) — отримаєте спадщину;
 • Печатка — змініть свій статус в суспільстві, завоюєте визнання оточуючих;
 • З великим дорогоцінним каменем — несподіване дуже приємне знайомство;
 • Сонник Міллера: вдалі справи

  До чого сниться спочатку вибирати кільце, а пізніше бачити, як носите його на руці? Мають відбутися справи, здатні стати вельми вдалими.

  Будете вірні, попереду хороші зміни

  Наснилося вибирати кільце на подарунок? Наяву незабаром зробите благородний вчинок.

  Підбирати уві сні срібне для себе — все життя будете зберігати комусь вірність.

  Приснився красивий дорогий перстень, прикрашений дорогоцінним каменем? Сонник пояснює: в залежності від сімейного стану сплячого, його чекає заручини або народження дитини.

  Сонник вибирати кільце, до чого сниться вибирати кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: