Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вибирати духи, до чого сниться вибирати духи уві сні

Якщо уві сні вам довелося вибирати духи, то сонник впевнений: наяву ви втішає безпідставними надіями і частенько «літаєте в хмарах». До чого сниться цей дивний образ ще? Підказки слід шукати в деталях сновідного сюжету.

Довіртеся інтуїції!

Сонник стверджує: якщо уві сні довелося бачити полки, рясно заставлені парфумами і вибирати духи, то і в реалі вам потрібно зробити якийсь, вкрай складний вибір.

Ймовірно, ви перебуваєте на стадії роздумів, вважаючи, що своїм рішенням можете нашкодити собі ж. Бачення допоможе визначитися, для цього досить пригадати, який аромат уві сні мало парфумерне виріб.

За Міллеру

У загальних рисах сновідійний образ підказує — ви перебуваєте на правильному шляху, але розраховувати на сторонню допомогу годі було. Сонник наполягає: як тільки ви повністю довіритесь власної долі, ваші біди завершаться.

Запам’ятайте!

До чого ще сниться, що довелося уві сні вибирати духи? Сонник нагадує, що запахи в нічних мареннях набагато більш рідкісне явище, ніж звичайні візуальні образи.

Тому радить базувати тлумачення сну саме на особливостях ароматів і емоціях, які вони викликають або з якими асоціюються.

Зразкові розшифровки

 • Ванільний — приємна новина.
 • Квітковий (без точного визначення) — сумні, але очищають переживання.
 • Берегомет, жасмин, герань — стрес, напруга.
 • Роза, мускат — позитивні емоції, любов.
 • Цитрус, м’ята, лаванда — активність, пробудження.
 • Хвоя, сандал — розслаблення, чуттєвість.
 • Крім того практично будь-який яскравий запах віщує грандіозні зміни, які відбудуться, незалежно від волі сновидіння. При цьому дуже сильний шлейф, на думку сонника, попереджає про інтриги, а ледь вловимий може приснитися до обману.

  Закохаєтесь!

  Наснилося, що довелося нюхати і вибирати духи? Якщо аромат був приємний, то ви серйозно закохаєтесь, а в житті відбудуться щасливі події.

  Нюхати уві сні духи означає, що вас чекає захоплююча любовне пригода. Жінкам сонник обіцяє швидке заміжжя.

  До чого ще сниться, що пощастило нюхати духи? Ви чудово проведете час на спонтанному пікніку або імпровізованої вечірці в компанії друзів.

  Підтримка або ненависть?

  Сонник впевнений: приємні нотки пророкують успіх у справах і надійну підтримку впливової особи. Приснився огидний запах? Уві сні він попереджає про глузуваннях оточуючих і проблеми у відносинах з керівництвом.

  Якщо уві сні довелося вибирати духи, але траплялися виключно «несмачним», то хтось відчує до вас самі негативні почуття, починаючи від банальної неприязні і закінчуючи ненавистю. Це безпосередньо залежить від того, наскільки вам був противний парфум.

  Стримуйте амбіції!

  До чого сниться, що трапилося вибирати духи в магазині? Бачити, що ви бризкаєте їх на руку або одяг для проби означає, що справи допоможе вирішити незначна лестощі.

  Іноді покупка духів в дорогому магазині відображає бажання жити в розкоші і багатстві. Однак сонник підозрює, що нездорові амбіції приведуть до повного занепаду, і ви на собі відчуєте тотальне безгрошів’я.

  Обережніше!

  Наснилося, що ви випадково пролили парфуми, вибираючи його в магазині? Є ймовірність, що ви втратите міцне становище і втратите те, до чого так довго прагнули.

  Довелося бачити, як ви розбили флакончик з ароматною рідиною? Незважаючи на досить райдужні перспективи, ваші сподівання виповнення.

  Сонник вибирати духи, до чого сниться вибирати духи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: