Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий птах, до чого сниться великий птах уві сні

Приснився великий птах символізує мудрість сновидіння і його високі прагнення. Побачити уві сні крилатого Свободолюбні означає, що людина вміє долати життєві труднощі і бути вище буденності. Але трапляється і так, що подібні сновидіння можуть передбачати неприємності. Все, про те, до чого сняться великі пернаті, знають сонники. Варто тільки уточнити деталі свого бачення.

Сонник Міллера

Існує велика кількість різноманітних тлумачень,, до чого сниться великий птах. Сонник Міллера, як один з найбільш повних і точних, дає такі пояснення:

 • Бачити уві сні, що летять в небі птахів — знак благодаті.
 • Чути, як птахи в небі перегукуються — ви не дуже розумієте суть своїх проблем.
 • Наснилося, що у вас за оком щебече гарна пташка — до приємних известиям.
 • Хижий птах уві сні живе у вас вдома в клітці — навчитеся стримувати свої емоції.
 • Яскрава пташка села на руки до вас — отримаєте подарунок.
 • Намагатися уві сні зловити пташку — ви даремно витрачаєте свій час, «ганяючись» за порожніми мріями.
 • Дика природа, або Привіт, несподіванки! ..

  До чого сниться великий птах, що ширяє високо під хмарами, підкаже Сучасний сонник. Тлумачення сну таке: якщо у вас є якісь задумки в плані власного бізнесу або захоплення, здатного приносити дохід, то зараз саме час почати їх реалізовувати.

  Бачите уві сні, що над вами кружляє орел з дзьобом дуже великого розміру? Чекайте подій, які застигнутий вас зненацька. А якщо птах з дзьобом і сама була нереально велика, то біди можуть обрушитися на всю планету, пророкує сонник Нострадамуса — маються на увазі природні катаклізми.

  Домашній улюбленець, як символ втілення надій

  Велика птах, що живе вдома, але не в клітці, а вільно літаюча, означає простоту і невибагливість сновидіння. Людина, якій наснилося подібне, повністю задоволений тим, як він живе.

  Цілком передбачуване тлумачення того,, до чого сниться сон, в якому живе у вас на даху лелека, приніс дитину до вас в будинок, дає сонник Медеї: чекайте появи малюка і наяву. А ось якщо птаха принесла дитину, але не віддає його, а тримає у себе в гнізді, то це означає, що виконання бажань буде залежати від когось іншого, а не від вас.

  Бачите уві сні страуса, який живе у вас у дворі? Мрії про багатство можуть здійснитися. Страус уві сні дозволяє годувати себе з руки і гладити — гроші прийдуть легким шляхом; не дає себе гладити — доведеться потрудитися.

  Забарвлення птахи — Від радості до печалі

  Велика птах чорного кольору попереджає про неприємності. Але якщо уві сні ви розганяли чорних пташок, то здобути перемогу в протистоянні з ворогами зможете без праці. Чорні ворони, що кружляють над вами — символ проблем.

  Приснилася біла дебела пташка? Удача порадує своїм «візитом». Білий лебідь пророкує щастя в шлюбі. А зграя білих птах каже про везіння у всіх справах, особливо, якщо зграя кружляла над головою або кілька пташок з цієї зграї сідали на плечі.

  Великі птиці сірого забарвлення, приснилися сновидцу, змушують задуматися, чи правильно він живе. Таке бачення може позначати рутину і сірість буття. А ось яскраві і строкаті пташки, навпаки, свідчать про зайву неробства. Не варто впадати в крайнощі, рекомендують сонники.

  Стріляти по пташкам, або Небезпека десь поруч

  Відповісти на питання,, до чого сниться нічна мрія, в якій вам довелося вбити нападала на вас велику птицю, може будь-який сонник. Його значення таке: ви зумієте дати відсіч будь-кому, хто зазіхне на ваше благополуччя. А ось убити її просто так, заради інтересу або наживи — знак того, що вас підстерігає небезпека.

  Сонник великий птах, до чого сниться великий птах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: