Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика машина, до чого сниться велика машина уві сні

Присниться велика машина, символізує прагнення сновидіння досягти високих цілей. Хоча, як стверджують деякі сонники, такі образи можуть так само означати і непосильна праця, звалені на себе сплячою людиною. Щоб зрозуміти, яке з тлумачень підходить саме вам, згадайте прівідевшіеся уві сні деталі сюжету і уточніть, до чого вони сняться.

Пророцтва Міллера

Якщо уві сні ви бачите велику машину, то прислухайтеся до тлумачення сну: вас чекає трудомістка, але безперспективна робота, яка до того ж доставить вам багато клопоту і проблем із самопочуттям.

А ось,, до чого сниться автомобіль пожежної служби, на думку сонника Міллера: над вами висить небезпека, уникнути якої вийде тільки в тому випадку, якщо прислухаєтеся до порад одного.

Сидіти за кермом — ознака рішучості і цілеспрямованості

Впевненість у завтрашньому дні означає приснився сюжет, в якому ви бачите, що керуєте великою машиною, підказує Східний сонник. Сидіти уві сні за кермом КамАЗа — знак вашої непохитності в питаннях, пов’язаних з процвітанням і благополуччям.

А ось,, до чого сниться сюжетний образ, де ви управляли фурою, на думку сонника Мандрівника. Пригадайте, як все відбувалося: ви вели автомобіль впевнено і просто — ніщо не зіб’є вас з намічених шляхів і цілей, а якщо примарилося, що вам було страшно водити фуру, то це означать, що ви будете засмучені деякими обставинами і можете зробити прорахунок.

Бути пасажиром: Від удачі до проблем

Наснилося, що ви їдете в великій машині як пасажир? Згадайте, якого кольору вона була, і тоді ви дізнаєтеся, до чого це сниться, рекомендує сонник пастора Лоффа.

Їхати в білому авто уві сні — знак удачі і процвітання. Особливо, якщо білого кольору був лімузин або кабріолет. А якщо вам приснилося, що білий автомобіль, всередині якого ви сиділи, був брудним, то це попереджає вас про можливі непорозуміння з друзями.

Уві сні машина була чорна? Це сигнал про затримку і труднощі, які можуть статися у вас на роботі. Добре, якщо чорна вантажна машина була новою і охайним — ви станете свідком скандалу, який вас не зачепить. Їхати в чорній вантажній машині з п’яним водієм — знак великих неприємностей через вашу недбалість.

Аварійна ситуація, або Бережіть здоров’я

Якщо ви намагаєтеся з’ясувати,, до чого сниться мрія, в якій ви їздите на величезній швидкості, ризикуючи потрапити в аварію, то зверніться за відповіддю до сонником Цвєткова. Даний тлумач пояснює, що їздити уві сні на високій швидкості, керуючи великою машиною — ознака непосильного і навіть небезпечного для здоров’я праці, який сновидец звалив на власні плечі.

Гірше того, якщо вам приснилося, що вас переїхала величезна машина червоного кольору — це передвісник хвороби, пов’язаної або з втратою крові, або з високою температурою, віщає сонник.

Інші дії з автогігантом: І в радості, і в нужді

Якщо ви бачите уві сні велику машину, то згадайте, які дії ви робили з нею, крім водіння, радять сонники:

 • Бачите уві сні, що миєте зелений військовий джип — зумієте відстояти свою правоту в суперечці;
 • Ремонтуєте авто, яке приїхало на СТО — до поліпшення здоров’я;
 • Розбили вщент автовоз — не варто ризикувати здоров’ям, результати можуть бути плачевними;
 • Продаєте або купуєте довгомір — чекайте грошових надходжень або великих витрат;
 • Фарбуєте трейлер — ви спробуєте прикрасити дійсність, вигородити при цьому себе;
 • Збираєте авто на заводі — до налагодження зв’язків з впливовими людьми;
 • Розбираєте вантажівка на запчастини — до сварки з високопоставленими представниками закону.
 • Сонник велика машина, до чого сниться велика машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: