Сонник велика машина, до чого сниться велика машина уві сні

Присниться велика машина, символізує прагнення сновидіння досягти високих цілей. Хоча, як стверджують деякі сонники, такі образи можуть так само означати і непосильна праця, звалені на себе сплячою людиною. Щоб зрозуміти, яке з тлумачень підходить саме вам, згадайте прівідевшіеся уві сні деталі сюжету і уточніть, до чого вони сняться.

Пророцтва Міллера

Якщо уві сні ви бачите велику машину, то прислухайтеся до тлумачення сну: вас чекає трудомістка, але безперспективна робота, яка до того ж доставить вам багато клопоту і проблем із самопочуттям.

А ось,, до чого сниться автомобіль пожежної служби, на думку сонника Міллера: над вами висить небезпека, уникнути якої вийде тільки в тому випадку, якщо прислухаєтеся до порад одного.

Сидіти за кермом — ознака рішучості і цілеспрямованості

Впевненість у завтрашньому дні означає приснився сюжет, в якому ви бачите, що керуєте великою машиною, підказує Східний сонник. Сидіти уві сні за кермом КамАЗа — знак вашої непохитності в питаннях, пов’язаних з процвітанням і благополуччям.

А ось,, до чого сниться сюжетний образ, де ви управляли фурою, на думку сонника Мандрівника. Пригадайте, як все відбувалося: ви вели автомобіль впевнено і просто — ніщо не зіб’є вас з намічених шляхів і цілей, а якщо примарилося, що вам було страшно водити фуру, то це означать, що ви будете засмучені деякими обставинами і можете зробити прорахунок.

Бути пасажиром: Від удачі до проблем

Наснилося, що ви їдете в великій машині як пасажир? Згадайте, якого кольору вона була, і тоді ви дізнаєтеся, до чого це сниться, рекомендує сонник пастора Лоффа.

Їхати в білому авто уві сні — знак удачі і процвітання. Особливо, якщо білого кольору був лімузин або кабріолет. А якщо вам приснилося, що білий автомобіль, всередині якого ви сиділи, був брудним, то це попереджає вас про можливі непорозуміння з друзями.

Уві сні машина була чорна? Це сигнал про затримку і труднощі, які можуть статися у вас на роботі. Добре, якщо чорна вантажна машина була новою і охайним — ви станете свідком скандалу, який вас не зачепить. Їхати в чорній вантажній машині з п’яним водієм — знак великих неприємностей через вашу недбалість.

Аварійна ситуація, або Бережіть здоров’я

Якщо ви намагаєтеся з’ясувати,, до чого сниться мрія, в якій ви їздите на величезній швидкості, ризикуючи потрапити в аварію, то зверніться за відповіддю до сонником Цвєткова. Даний тлумач пояснює, що їздити уві сні на високій швидкості, керуючи великою машиною — ознака непосильного і навіть небезпечного для здоров’я праці, який сновидец звалив на власні плечі.

Гірше того, якщо вам приснилося, що вас переїхала величезна машина червоного кольору — це передвісник хвороби, пов’язаної або з втратою крові, або з високою температурою, віщає сонник.

Інші дії з автогігантом: І в радості, і в нужді

Якщо ви бачите уві сні велику машину, то згадайте, які дії ви робили з нею, крім водіння, радять сонники:

 • Бачите уві сні, що миєте зелений військовий джип — зумієте відстояти свою правоту в суперечці;
 • Ремонтуєте авто, яке приїхало на СТО — до поліпшення здоров’я;
 • Розбили вщент автовоз — не варто ризикувати здоров’ям, результати можуть бути плачевними;
 • Продаєте або купуєте довгомір — чекайте грошових надходжень або великих витрат;
 • Фарбуєте трейлер — ви спробуєте прикрасити дійсність, вигородити при цьому себе;
 • Збираєте авто на заводі — до налагодження зв’язків з впливовими людьми;
 • Розбираєте вантажівка на запчастини — до сварки з високопоставленими представниками закону.
 • Сонник велика машина, до чого сниться велика машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: