Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика мавпа, до чого сниться велика мавпа уві сні

Сонники дуже рідко дають позитивні тлумачення приснився гібони або орангутангу. Тому, якщо приснилася велика мавпа, то варто задуматися про те, як убезпечити себе від шкідливого впливу або від брехливих приятелів. Для цього згадайте всі побачені уві сні деталі і проаналізуйте, як трактують різні тлумачі те,, до чого сниться подібний сюжет.

Колір шерсті

Щоб не заплутатися в тлумаченнях, розділіть їх на кілька груп і проаналізуйте кожну з них. Ось, наприклад, до чого сняться великі мавпи з певним кольором «шубки», на думку більшості сонників:

 • Біла горила — ваш колега буде з вами чесний і відвертий;
 • Чорна — покажете свою темну сутність;
 • Рудий шимпанзе пророкує сновидцу пустощі і дитячість;
 • Двох або триколірний тварина — символ скритності і небажання бути відвертими;
 • «Забарвлена» в нереальні кольори і відтінки — на подив і сюрпризів.
 • Пророцтва Густава Міллера

  Заглянувши в сонник Міллера, ви знайдете такі тлумачення сну, в якому ви бачили велику мавпу: не варто довіряти улесливим словам — конкуренти хочуть приспати вашу пильність і пролобіювати свої інтереси.

  Бачите уві сні мертву тварину? Вороги не зможуть вам нашкодити. Годувати горилу — ознака усипляння пильності суперника. Жінці подібне бачення обіцяє обман людини, на якого вона сподівалася.

  Агресивну тварину, як символ ворога або конкурента

  До чого сниться агресивна велика мавпа, роз’яснить Східний сонник. Якщо уві сні ви бачите зграю величезних горил, які нападають на вас, то це говорить про те, що вам слід з обережністю поширюватися про свої секрети в колективі.

  А якщо вам наснився агресивний через переляк дитинча орангутанга, який нападає на вас з метою налякати, а не покусати, то можете не переживати — великих проблем у вас не буде. Хіба що ваші вороги доставлять вам клопоти, які змусять вас поморщитися, запевняє сонник.

  Годування приматів — ознака особистих перемог і довірливості

  Свої пояснення того,, до чого сниться мрія, в якій ви годуєте великих мавп, пропонує сонник пастора Лоффа. Пригадайте, якщо уві сні примат був в одному «обличчі», то це означає, що ви зумієте впоратися з власними комплексами і страхами.

  А ось, масове годування означає зайву довірливість сновідіци. Не варто беззастережно довіряти людям, яких ви не дізналися досить добре, тому як великі шанси «нарватися» на зрадника, попереджає тлумач.

  Ігри з дитинчам: Від азарту до кмітливості

  Тому сновидцу, якому приснився маленький дитинча великої мавпи, слід навчитися контролювати свої слова і вчинки, рекомендує збірник сновидінь Мандрівника. Бачите уві сні, як ви бігаєте з малятком, граючи в догонялки? Чекайте азартного настрої.

  Примарилося, що ви вчите мавпочку чогось — в реальності ви зумієте здобути перемогу над суперником завдяки своєму величезному досвіду і відмінною кмітливості, радує Місячний сонник. Давати уві сні їжу кіношному «Кінг Конгу» — сигнал про завищені амбіції сплячої людини.

  Сонник велика мавпа, до чого сниться велика мавпа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: