Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика місяць, до чого сниться великий місяць уві сні

Сонник вважає, що велика місяць, яку вам довелося бачити уві сні, має настільки багатогранним символізмом, що трактувати цей об’єкт однозначно абсолютно неможливо. До чого сниться таке дивовижне явище, підкажуть деталі і власна інтуїція.

Жіночий символ

Велика місяць є відображенням жіночого начала, а її поява уві сні сонник трактує як вірний прогноз. Ідеально кругла символізує родичок жіночої статі, які грають серйозну роль в житті (мати, сестра, дочка).

До чого сниться дівчині це небесне світило? Якщо приснилося, що вона уважно вдивляється в нього, немов намагаючись отримати відповідь, то в реальному світі їй уготований гідний чоловік.

Хто завагітнів?

Жінкам кругла цариця ночі уві сні обіцяє звістка про вагітність (не обов’язково своєї), а вже вагітним — народження хлопчика.

До чого ще сниться дівчині місяць? Вас чекає побачення зі старим знайомим, який ймовірно стане коханцем. Сімейним бачення обіцяє приємні несподіванки, а чоловікам — одруження з розумною і господарської жінці.

За Міллеру

Сонник Міллера запевняє, що повний місяць уві сні гарантує успіх в бізнесі і удачу в любовних справах. Але повна зірка, прихована в легкому серпанку означає обман і розчарування.

Пізнай себе!

Сонник впевнений, що при тлумаченні подібного сновидіння слід зважати на і його езотеричне значення. Так повна дуже великий місяць відображає цілісну особистість, інтуїцію, приховані таланти і духовність.

Бачити її уві сні означає, що прийшов час відмовитися від зовнішнього світу і пізнати самого себе. Нічна зірка також відображає нездійсненні мрії, безглузді фантазії і марнування часу.

Злови удачу!

До речі, якщо приснилася величезна і дуже яскравий місяць, то сонник вважає це поганою ознакою. Незвичайне світило обіцяє любовний зв’язок, яка принесе багато прикростей. Це також знак домашніх неприємностей, сварок і розчарувань, як в любові, так і в справах.

Наснилася яскрава надприродно велика місяць? Сонник думає, що кохана людина може змінити і проявити не найкращі риси характеру. У той же час яскрава, але цілком звичайна — буквально означає спіймати удачу за хвіст.

Розшифровка за кольором і виду

Тлумачення сну не може бути остаточним, а то й враховувати колір і інші деталі. Так блакитна передрікає тугу і багато переживання. Творчим людям блакитна зірка обіцяє появу нових ідей після серйозної кризи. До чого сниться великий місяць іншого виду?

 • Світло-жовтого кольору віщує таємний зв’язок.
 • Багряного — втрату.
 • Червоного — біду, розлучення, неприємності.
 • Білого — багатство.
 • Незвичайні кольору — до боргів.
 • Якщо наснилася велика місяць, розпалена огнем, то наяву у вас з’явиться впливовий покровитель. Два місяці символізують розчарування в любові, а дивний об’єкт з бахромою попереджає про небезпеку.

  Вклоніться!

  Сонник стверджує, що при розшифровці обов’язково потрібно врахувати місце розташування місяця. Так велика місяць у воді обіцяє обман, в будинку — несподіване багатство, а на небі — успіх в бізнесі.

  Бачити як уві сні світило з’являється на небі — до нової посади. Дуже добре кланятися диску на небі. Це обіцяє щастя і процвітання на все життя.

  Сонник велика місяць, до чого сниться великий місяць уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: