Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий ніс, до чого сниться великий ніс уві сні

Якщо уві сні вам наснився дуже великий ніс, то будьте впевнені, вас чекає велике багатство, заступництво всемогутніх людей і високе положення. До чого ще сниться це незвичайне сновидіння? Сонник поділиться найактуальнішими розшифровками.

Ототожнення з сином

До речі, сонник стверджує, що носик є уособленням сина. І по його зовнішньому вигляду можна судити про зміни в долі улюбленого чада.

Так великий ніс сниться в знак того, що у дитини все в повному порядку і турбуватися не варто. Якщо людині приснилося, що у нього раптово виріс носіще, то в реальному світі у нього народився син.

За Міллеру

А ось сонник Міллера думає, що бачити уві сні величезний носіще у себе, означає, що у вас небувала сила волі і будь-яку справу ви доводите до логічного завершення.

Будьте уважні!

До чого ще сниться такий нетривіальний елемент? Якщо уві сні з якоїсь причини носик привернув увагу, то наяву сонник рекомендує проявити обережність і уважність. Адже це явний натяк на можливий обман.

Якщо ж уві сні великий ніс у себе все ж здався маленьким, то в реальному світі вас чекають невдачі в справах. Ще одна розшифровка запевняє, що ця частина обличчя є відображенням особистої сили і енергії. Відповідно чим вона більше, тим краще.

Інші трактування

Однак сонник вважає, що тлумачення сну буде неповним, якщо не врахувати стан і зовнішній вигляд цієї частини обличчя.

 • Дивна форма вказує на геніальну ідею, яка скоро вас відвідає.
 • З горбинкою — на вкрай запальний характер.
 • Занадто довгий — на інтриги і зайву цікавість.
 • Зламаний обіцяє неприємності.
 • Червоний — загрозу здоров’ю.
 • Розбитий — досаду і розлади.
 • Розшифровка травм і хвороб

  До речі, якщо уві сні вам довелося бачити носова кровотеча, то і цього потрібно дати пояснення. Сонник вважає, що це негативний знак, який обіцяє хвилювання і тривоги. Якщо приснилося, що великий ніс кровоточить, то постарайтеся менше нервувати і переживати.

  А ось закладеність уві сні свідчить про те, що інтуїція вас підводить або ж ви просто не вмієте нею користуватися.

  Довге волосся в носі означають захід, який зажадає від вас повної концентрації і мобільності. Це так само вказує на те, що ваші здогадки і підозри не обгрунтовані.

  Зміни в долі

  Сонник рекомендує звернути увагу на невеликий нюанс. Так як великий ніс уві сні символізує багатство, міцне становище та інші доброти, то будь-які травми, хвороби і дефекти вказують на те, що поточний стан може кардинально змінитися. Тому не варто ігнорувати цей знак.

  Не поспішайте!

  Взагалі великий ніс відрізняється серйозної символичностью. Він відображає внутрішнє чуття, пронозливість і цікавість. До чого ще сниться настільки нестандартне бачення? Воно може попереджати про неприємності.

  Якщо ж приснився чоловік з величезним носом, який вас дратував, то наяву не поспішайте з прийняттям серйозного рішення. Почекайте трохи і справа вирішиться само собою.

  Проявіть розсудливість!

  Чоловік з великим «дзьобом», на думку сонника, попереджає про те, що вам будуть загрожувати незнайомі люди. А ось бачити в його ніздрі кільця і ​​інші прикраси — до догані від начальства.

  Приснився чоловік з непомірно величезною частиною особи? Проявіть розсудливість, інакше ризикуєте буквально «залишитися з носом».

  Сонник великий ніс, до чого сниться великий ніс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: