Сонник великий ніс, до чого сниться великий ніс уві сні

Якщо уві сні вам наснився дуже великий ніс, то будьте впевнені, вас чекає велике багатство, заступництво всемогутніх людей і високе положення. До чого ще сниться це незвичайне сновидіння? Сонник поділиться найактуальнішими розшифровками.

Ототожнення з сином

До речі, сонник стверджує, що носик є уособленням сина. І по його зовнішньому вигляду можна судити про зміни в долі улюбленого чада.

Так великий ніс сниться в знак того, що у дитини все в повному порядку і турбуватися не варто. Якщо людині приснилося, що у нього раптово виріс носіще, то в реальному світі у нього народився син.

За Міллеру

А ось сонник Міллера думає, що бачити уві сні величезний носіще у себе, означає, що у вас небувала сила волі і будь-яку справу ви доводите до логічного завершення.

Будьте уважні!

До чого ще сниться такий нетривіальний елемент? Якщо уві сні з якоїсь причини носик привернув увагу, то наяву сонник рекомендує проявити обережність і уважність. Адже це явний натяк на можливий обман.

Якщо ж уві сні великий ніс у себе все ж здався маленьким, то в реальному світі вас чекають невдачі в справах. Ще одна розшифровка запевняє, що ця частина обличчя є відображенням особистої сили і енергії. Відповідно чим вона більше, тим краще.

Інші трактування

Однак сонник вважає, що тлумачення сну буде неповним, якщо не врахувати стан і зовнішній вигляд цієї частини обличчя.

 • Дивна форма вказує на геніальну ідею, яка скоро вас відвідає.
 • З горбинкою — на вкрай запальний характер.
 • Занадто довгий — на інтриги і зайву цікавість.
 • Зламаний обіцяє неприємності.
 • Червоний — загрозу здоров’ю.
 • Розбитий — досаду і розлади.
 • Розшифровка травм і хвороб

  До речі, якщо уві сні вам довелося бачити носова кровотеча, то і цього потрібно дати пояснення. Сонник вважає, що це негативний знак, який обіцяє хвилювання і тривоги. Якщо приснилося, що великий ніс кровоточить, то постарайтеся менше нервувати і переживати.

  А ось закладеність уві сні свідчить про те, що інтуїція вас підводить або ж ви просто не вмієте нею користуватися.

  Довге волосся в носі означають захід, який зажадає від вас повної концентрації і мобільності. Це так само вказує на те, що ваші здогадки і підозри не обгрунтовані.

  Зміни в долі

  Сонник рекомендує звернути увагу на невеликий нюанс. Так як великий ніс уві сні символізує багатство, міцне становище та інші доброти, то будь-які травми, хвороби і дефекти вказують на те, що поточний стан може кардинально змінитися. Тому не варто ігнорувати цей знак.

  Не поспішайте!

  Взагалі великий ніс відрізняється серйозної символичностью. Він відображає внутрішнє чуття, пронозливість і цікавість. До чого ще сниться настільки нестандартне бачення? Воно може попереджати про неприємності.

  Якщо ж приснився чоловік з величезним носом, який вас дратував, то наяву не поспішайте з прийняттям серйозного рішення. Почекайте трохи і справа вирішиться само собою.

  Проявіть розсудливість!

  Чоловік з великим «дзьобом», на думку сонника, попереджає про те, що вам будуть загрожувати незнайомі люди. А ось бачити в його ніздрі кільця і ​​інші прикраси — до догані від начальства.

  Приснився чоловік з непомірно величезною частиною особи? Проявіть розсудливість, інакше ризикуєте буквально «залишитися з носом».

  Сонник великий ніс, до чого сниться великий ніс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: