Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий кіт, до чого сниться великий кіт уві сні

Бачити уві сні великого кота — значить, отримати попередження про приховані і явні небезпеки. Традиційні сонники тлумачення сну зводять до появи ворогів, зради, зради, шахрайства з боку колег і партнерів по бізнесу. До чого сниться це безтурботне домашня тварина, легко зрозуміти по його зовнішньому вигляду, кольору шерсті і діям в сновидінні.

Про що сигналить сонник Міллера

Відомий психолог вважає, що за допомогою образу котячих підсвідомість підказує про те, що хтось із друзів далекий від щирості — вам говорить одне, насправді замишляє інше. Колір тваринного теж може багато про що розповісти. Уважно розгляньте «воркіт» уві сні, після чого приступайте до розшифровки,, до чого сниться великий кіт:

 • Білий — до знайомства з людиною, про яку давно мрієте;
 • Чорний — до перешкод, зради;
 • Сірий — поруч з вами є непримітний чоловік, який може нашкодити;
 • Рудий — до авантюр, любовних пригод, зрідка — до зрад;
 • Триколірний або смугастий — до появи захисту згори.
 • Обачність не завадить

  Бачити чорного, сірого великого кота уві сні — означає, перебувати в стані небезпеки. Хтось із оточення давно придивляється до ваших слабких місць і чекає, коли можна буде підставити «підніжку». Погано при цьому, якщо наснилося, що тварина дряпається, кусається.

  Сонники передбачають погіршення в бізнесі, падіння прибутку, коли приснився хворий старий звір. Дві чорні, б’ються між собою особини, символізують конкурентів. Ризики капіталовкладень, невдячність з боку тих, кому ви допомагали в останні дні — саме те,, до чого сниться величезний і страшний домашній звір.

  Настала пора побачень

  Пухнастий великий кіт білого кольору, навпаки, принесе сновидцу масу позитивних емоцій наяву. Тримати красивого і товстого «воркіт» на руках, гладити, або бачити, як він стрибає до вас на коліна — до перспективного знайомству. Сонники обіцяють кілька тижнів неробства, «витання в хмарах» і романтичних зустрічей.

  Особливо добре, якщо наснилося, що домашній білий звір був ласкавим, доброзичливим уві сні. Вважається, що новий залицяльник буде уважним до всіх ваших примх і запитам.

  У будинок увійдуть достаток і стабільність

  До чого сняться руді особини, добре описує сонник Нострадамуса. Виявляється, красивий і пухнастий яскравий вихованець уві сні — означає прибуток. Він символізує зростання добробуту сім’ї, добрі відносини між домочадцями. Боятися рудого котяру не варто. Знайте — важкі будні вже позаду, попереду сновидіння чекають успіх, процвітання.

  Сприятливий прогноз дають сонники всім, кому довелося тримати в руках товстого триколірного або смугастого звіра. Ще краще, якщо наснилося, що великий кіт зловив миша — майбутній рік обіцяє бути прибутковим, а всі починання буде спонсорувати і підтримувати впливова людина.

  Сонник великий кіт, до чого сниться великий кіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: