Сонник великий корабель, до чого сниться великий корабель уві сні

Побачити уві сні великий корабель — ознака того, що незабаром вам випаде нагода відвідати ті місця, де ви ще не були, але давно мріяли побувати. Однак не тільки так пояснюють сонники,, до чого сниться подібний образ. Погортавши тлумачі, ви зрозумієте, що ваше життя може круто змінитися після такого сновидіння.

Що обіцяє Міллер

Приснилося пасажирське судно, на думку сонника Міллера, означає шану і повагу в колективі. А ось, якщо ви бачите уві сні великий корабель, що перевозить вантажі, то можете бути впевнені — вас чекає підвищення.

А ось, як пояснює даний тлумач,, до чого сниться мрія, в якій ви стоїте на палубі лайнера, який потрапив в шторм: якщо ви побачили подібне, то вам варто остерігатися, так як сновидіння означає прийдешні неприємності.

Специфіка роботи плавзасоби

Тлумачачи,, до чого сниться великий корабель, не втрачайте з виду специфіку роботи судна. Ось наприклад:

 • Міжнародний океанічний лайнер обіцяє подорож;
 • Багатомісний вантажопасажирський пором — передрікає важка праця;
 • Риболовецький траулер — до прибутку і достатку;
 • Криголам привидівся уві сні — до примирення.
 • Круїзний лайнер, як символ дороги

  Сновидіння, в якому ви проводжає в море, що відходить від пристані величезний пароплав з людьми, говорить про те, що дуже скоро вам доведеться змінити коло спілкування. Можливо, ви поїдете в інше місто або поміняєте роботу, віщає сонник пастора Лоффа.

  Так само зверніть увагу на тлумачення сну, запропоноване Східним сонником. Якщо вам приснилося, що ви пливете по морю на великому кораблі, то це знак далекої дороги. Згадайте, коли пливеш по морю вам подобалося, то ви підете у відпустку. А ось, якщо ви не хотіли плисти, то це буде робоча поїздка, причому, досить втомлива.

  Корабель-роботяга: зіткнеться і з радістю, і з невдачею

  Бачите уві сні, що ви спостерігаєте за величезної самохідної баржею, що йде по морській гладіні і залишає сліди на воді? Відбудеться якась подія, яке надовго вам запам’ятається.

  Наснилося, що ви керуєте великим кораблем для перевезення вантажів, який тільки-тільки спустили на воду? Найближчим часом вам доручать відповідальне завдання, впоравшись з яким, ви заробите не тільки гроші, але і авторитет.

  А ось, якщо уві сні вам довелося стати свідком того, як тоне вантажний корабель, і ви бачите плаваючі на воді мішки і баули, то не варто нікуди їхати, радить Місячний сонник. В дорозі вас спіткає невдача.

  Затонуле плавзасіб, або Будьте обережні!

  Докори сумління будуть мучити того сновидця, який уві сні виявив затонулий корабель. Ви, ймовірно, когось образили, і тепер корите себе за це. А якщо наснилося, що затонуле судно було з вітрилами, то причини реальних невдач шукайте в минулому. Подумайте, чи не тримає хтось на вас зла, підказує сонник Медеї.

  Цікавить,, до чого сниться великий корабель часів війни, що лежить на морському дні? «Попосидівши» в сонниках, ви зрозумієте, що такий сюжет віщує сварки. Бачите уві сні, що це піратська шхуна з чорними вітрилами і «Веселим Роджером»? Хто вас дуже налякає.

  Сонник великий корабель, до чого сниться великий корабель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: