Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великий корабель, до чого сниться великий корабель уві сні

Побачити уві сні великий корабель — ознака того, що незабаром вам випаде нагода відвідати ті місця, де ви ще не були, але давно мріяли побувати. Однак не тільки так пояснюють сонники,, до чого сниться подібний образ. Погортавши тлумачі, ви зрозумієте, що ваше життя може круто змінитися після такого сновидіння.

Що обіцяє Міллер

Приснилося пасажирське судно, на думку сонника Міллера, означає шану і повагу в колективі. А ось, якщо ви бачите уві сні великий корабель, що перевозить вантажі, то можете бути впевнені — вас чекає підвищення.

А ось, як пояснює даний тлумач,, до чого сниться мрія, в якій ви стоїте на палубі лайнера, який потрапив в шторм: якщо ви побачили подібне, то вам варто остерігатися, так як сновидіння означає прийдешні неприємності.

Специфіка роботи плавзасоби

Тлумачачи,, до чого сниться великий корабель, не втрачайте з виду специфіку роботи судна. Ось наприклад:

 • Міжнародний океанічний лайнер обіцяє подорож;
 • Багатомісний вантажопасажирський пором — передрікає важка праця;
 • Риболовецький траулер — до прибутку і достатку;
 • Криголам привидівся уві сні — до примирення.
 • Круїзний лайнер, як символ дороги

  Сновидіння, в якому ви проводжає в море, що відходить від пристані величезний пароплав з людьми, говорить про те, що дуже скоро вам доведеться змінити коло спілкування. Можливо, ви поїдете в інше місто або поміняєте роботу, віщає сонник пастора Лоффа.

  Так само зверніть увагу на тлумачення сну, запропоноване Східним сонником. Якщо вам приснилося, що ви пливете по морю на великому кораблі, то це знак далекої дороги. Згадайте, коли пливеш по морю вам подобалося, то ви підете у відпустку. А ось, якщо ви не хотіли плисти, то це буде робоча поїздка, причому, досить втомлива.

  Корабель-роботяга: зіткнеться і з радістю, і з невдачею

  Бачите уві сні, що ви спостерігаєте за величезної самохідної баржею, що йде по морській гладіні і залишає сліди на воді? Відбудеться якась подія, яке надовго вам запам’ятається.

  Наснилося, що ви керуєте великим кораблем для перевезення вантажів, який тільки-тільки спустили на воду? Найближчим часом вам доручать відповідальне завдання, впоравшись з яким, ви заробите не тільки гроші, але і авторитет.

  А ось, якщо уві сні вам довелося стати свідком того, як тоне вантажний корабель, і ви бачите плаваючі на воді мішки і баули, то не варто нікуди їхати, радить Місячний сонник. В дорозі вас спіткає невдача.

  Затонуле плавзасіб, або Будьте обережні!

  Докори сумління будуть мучити того сновидця, який уві сні виявив затонулий корабель. Ви, ймовірно, когось образили, і тепер корите себе за це. А якщо наснилося, що затонуле судно було з вітрилами, то причини реальних невдач шукайте в минулому. Подумайте, чи не тримає хтось на вас зла, підказує сонник Медеї.

  Цікавить,, до чого сниться великий корабель часів війни, що лежить на морському дні? «Попосидівши» в сонниках, ви зрозумієте, що такий сюжет віщує сварки. Бачите уві сні, що це піратська шхуна з чорними вітрилами і «Веселим Роджером»? Хто вас дуже налякає.

  Сонник великий корабель, до чого сниться великий корабель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: