Сонник великий живіт, до чого сниться великий живіт уві сні

В різні часи величезну черево ототожнювалося з різними явищами, часом навіть протилежними один одному. Так, наприклад, в давнину, великий живіт був символом достатку і процвітання, а в наш час — це ознака нездатності приймати вольові рішення. Так само різняться і тлумачення, пропоновані сонниками. Хочете знати,, до чого сниться велике черевце? Згадайте деталі, побачені уві сні.

Пророцтва сонника Міллера

Згідно трактуванням сонника Міллера, бачити уві сні власний великий живіт — це знак райдужних перспектив. Наснилося, що ви задоволені тим, як виглядає ваше черевце? Це означає, що ніякі труднощі вас не кинуть в ступор.

А ось, якщо ви бачите, що шкіра на пузі в’яла або в плямах, то це може означати наклеп і плітки, підказує тлумач.

Вагітність, як символ достатку

Приснився великий живіт вагітної жінки? Це добра ознака, але для більш точного тлумачення сну, необхідно згадати кілька деталей, рекомендують тлумачі. Отже, розберемося в подробицях.

По-перше, якщо подібне бачення наснилося хлопцю, то це означає, що його чекає прибуток. А ось пророцтва для жінки будуть такі: вам варто задуматися про власну вагітність, після побаченої уві сні.

По-друге, зверніть увагу на те, кому належав вагітний животик. Якщо це традиційно-жіночий «аксесуар», то все в порядку — вас чекає процвітання, яке не потребуватиме від вас ніяких зусиль. А ось, якщо привидівся уві сні вагітний чоловік, то це говорить про те, що ви зробите якийсь неординарний вчинок, який буде мати широкий резонанс.

Хто був в положенні

Ще один важливий момент, при розшифровці того,, до чого сниться великий живіт від вагітності — це те, кому він належав. Ось, які пояснення дають сонники:

 • Дружині — вас чекає прибуток, причому, як грошова, так і у вигляді поповнення в родині;
 • Матері — до візиту родичів;
 • Сестрі — не варто нехтувати порадами, вони допоможуть прийняти правильне рішення;
 • Колезі — до цікавої і прибуткової роботи;
 • Незнайомці — до несподіваних подій.
 • Пивний животик — ознака байдужого ставлення до життя

  Чоловік бачить уві сні себе з круглим пивним пузом — знак того, що ви не хочете боротися з труднощами, вважаючи за краще ховатися від них за спини інших, пояснює сонник пастора Лоффа.

  Зате Східний сонник вважає інакше. На його думку, чоловікові помітити себе з великим животом від надмірного узливання пива — сигнал про те, що вам необхідно навчитися відповідати за свої вчинки, а не скидати вину на обставини.

  А ось,, до чого сниться мрія жінці, в якої вона бачить у себе пивний животик: не поспішайте засмучуватися, якщо у вас щось не виходить, будьте в деякому сенсі філософом, рекомендує сонник Лонго.

  Маленькі «рахіти», або Не втрачайте пильності

  До чого сниться великий живіт у маленької дитини, пояснить Циганський тлумач: бути уві сні цією дитиною самому — до обману і зради.

  Наснилося, що ви були батьком, дитини якому поставили діагноз — рахіт? Не слід безмежно довіряти побаченому, це може виявитися фальшю.

  А ось, бути уві сні лікарем, що лікує дівчинку з дуже величезним черевцем — знак того, що ви зумієте протистояти труднощам і допомогти в цьому оточуючим, якщо, звичайно, не відмахнеться від проблеми.

  Сонник великий живіт, до чого сниться великий живіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: