Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великі хвилі на морі, до чого сниться великі хвилі на морі уві сні

До чого сняться великі хвилі на морі? Найчастіше це бачення віщує тривалу і при цьому досить клопітку відрядження. Сонник детально висвітлить всі моменти того, що трапилося бачити уві сні.

Дійте!

Починати тлумачення сну сонник радить з його основного способу.

Так великі хвилі на морі символізують підйом стримуваних емоцій і почуттів. Вони відображають необхідність сплеску і передрікають достатні для цього можливості.

Уві сні було справжнє морське цунамі? У найближчому майбутньому вами опанує туга і безсилля, а також прийде каяття у скоєному раніше.

Припущення Міллера

Сонник Міллера в свою чергу вважає, що високі хвилі знаменують рішучий крок, який ви зробите після тривалих роздумів. Якщо вода чиста, то це буде духовний прорив, якщо брудна — то зробите фатальну помилку.

Стримуйтеся!

До чого ще сниться водна морська стіна? Сонник впевнений, що вас охоплять глибокі переживання. Найімовірніше, романтичні.

Якщо довелося бачити високу хвилю і випробувати почуття впевненості, то бачення обіцяє виконання неймовірного бажання.

Якщо ж морська хвиля викликала уві сні тривогу, страх і навіть жах, то варто стримати свої пристрасті і інстинкти, інакше попадете в велику халепу.

Готуйтеся!

Приснився шторм і великі хвилі на морі? Доля готує вам серйозне випробування на міцність.

Уві сні ви несподівано потрапили в шторм? Сонник підозрює, що ви не задоволені поточним станом і намагаєтеся знайти вихід.

Відчувати, що тонете у величезній хвилі — означає, що ви піддаєтеся реальної небезпеки. Уві сні трапилося бачити шторм немов з боку? У суспільстві назрівають грандіозні конфлікти, які хоча і не прямо, але торкнуться і особисто вас.

День сновидіння

Для повнішої інтерпретації сонник радить врахувати, коли саме наснилися великі хвилі на морі.

 • У вівторок — несподіванка.
 • У середу — негативні наслідки від поганого кроку.
 • У четвер — неміцний успіх принесе розчарування.
 • У п’ятницю — сумна звістка здалеку.
 • У суботу — сварка з одним.
 • Якщо подібне явище привиділося в недільну ніч, то серйозна небезпека загрожує вашій кар’єрі. Доведеться докласти зусиль по максимуму, щоб буквально утриматися «на плаву».

  Що вам дорого?

  До чого сниться чисте море? Уві сні це означає, що ви знайдете цінне духовне знання, яке допоможе визначити власне місце у житті.

  Наснилося розбурхане, але при цьому абсолютно чисте море в сонячний день — до прийдешньої зустрічі з долею.

  Тонути в такий стихії — трохи гірше. Це знак того, що нова любов принесе багато переживань. На щастя ви цього навіть не помітите, бо вони будуть приємними.

  Падати в море навіть кристально прозоре — погано. Сонник вважає, що наяву ви позбудетеся того, до чого так наполегливо прагнули.

  Рятуйтеся!

  До чого сниться брудна або мутна гладь? Сонник впевнений, що ви зробите непоправну помилку, яка буде коштувати вашого спокою.

  Наснилася особливо довга і піниста хвиля? Будьте готові зустріти серйозна недуга, який затягнеться надовго.

  Тонути в брудному морі найгірше. Ви потрапите в жахливу ситуацію і зумієте знайти з неї вихід тільки, якщо уві сні все ж спасетесь.

  Сонник великі хвилі на морі, до чого сниться великі хвилі на морі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: