Сонник велика ящірка, до чого сниться велика ящірка уві сні

До чого сниться велика ящірка? Уві сні це символ невразливості. Причому як власної, так і ворожої. Сонник допоможе знайти найбільш адекватну відповідь, базуючись розшифровку на деталях бачення.

За Міллеру

Наснилася велика ящірка? На думку сонника це означає, що вороги і недоброзичливці почнуть дії, щоб вас знищити.

Вдалося вбити ящера? В реалі впораєтеся з недругами і відновите свою репутацію, але, на жаль, позбудетеся спокою у відносинах.

Будьте мудрішими!

До чого сниться особливо велика ящірка? Сонник вважає, що має бути зустріч з уособленням чистого Зла. Уві сні величезний ящір напав на вас? Підведе дуже близька людина.

Жінці бачити дракончика, що скидає шкіру — до неприємностей і втрати джерела доходу. Вийти зі складної ситуації їй допоможе терпіння і життєва мудрість.

Наснилася велика ящірка, але досить спритна? Потрапите в дуже делікатну і двозначну ситуацію, і виберетеся з неї з неймовірними труднощами.

Провідник в інший світ

Езотеричне тлумачення сну пропонує трохи інший погляд на образ. Сонник вважає, що велика ящірка уві сні ототожнюється з підсвідомістю сновидіння. Вона передає страхи і думки, що мешкають глибоко в душі.

Приснилася дуже дивна по-справжньому чарівна ящірка? Це провідник, що з’єднує свідомість з тонкими світами. Бачення, в яких з’являється настільки знаковий персонаж, наповнені мудрістю, таємницями і сакральними символами.

Однак найчастіше ящірка уособлює спокусливу, але вкрай вибагливу і в чомусь навіть небезпечну особу.

Інтерпретація дій

Щоб отримати переконливу трактування, сонник радить згадати все, що вам довелося бачити і робити уві сні щодо ящірки.

 • Ловити — хитрість, кмітливість.
 • Спіймати — досягнення мети.
 • Упустити — стримайте запити.
 • Вбити — порятунок.
 • Гладити — ризикована справа.
 • Є м’ясо — багатство.
 • Наснилася велика ящірка, яка безтурботно гріється на сонечку? Обставини складуться вкрай сприятливим для вас чином, може сміливо братися за будь-яке починання. Якщо ж ящірка вкусила, то готуйтеся до неприємностей.

  Не ризикуйте!

  До чого сниться варан? Він попереджає про катастрофу і нещасний випадок. Сонник радить на деякий час відмовитися від далеких поїздок і подорожей.

  Привиділося, що варан тікає від вас? Це означає, що наяву уникнете небезпеки, відбувшись легким переляком. Якщо він навпаки нападає, то гряде сутичка з серйозним ворогом.

  Бачити нападника ящера, немов з боку — до глобального лиха. Уві сні убитий вами варан знаменує непросту ситуацію, в яку ви потрапите з власної вини.

  Запам’ятайте!

  До чого сняться маленькі ящірки? Уві сні ці істоти застерігають від необережних думок і безглуздих вчинків. Вони закликають вдатися до роздумів і проаналізувати своє життя.

  Сонник нагадує, що колись маленькі ящірки вважалися хранителями часу і таємниць, що ховаються в сновидіннях.

  Тому постарайтеся в точності запам’ятати сновідних сюжет. Він містить дуже значимі підказки про майбутнє.

  Сонник велика ящірка, до чого сниться велика ящірка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: