Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика щука, до чого сниться велика щука уві сні

Якщо вам приснилася велика щука, то перш ніж приступити до пояснень того, до чого вона сниться, вам необхідно уточнити, чим або ким уві сні була ця мешканка озерних глибин: вона була вашим уловом або може вона сама полювала. Сонники рекомендують уточнювати ці подробиці — з ними ви зможете отримати більш точні тлумачення своїх мрій.

Сонник Міллера

Згідно з поясненнями, які наводить у своєму сонник Густав Міллер, велика щука — це символ життєвих змін. Зверніть увагу, якщо уві сні хижачка плавала в чистому і прозорому водоймищі, то це означає, що незабаром з вами відбудуться неймовірні речі — вам буде супроводжувати удача буквально у всьому.

Наснилася спіймана в мережу щучка — чекайте успішності в справах, пов’язаних з бізнесом та укладенням угод. Мертва рибеха означає серйозні випробування. А ось, тлумачення сну, яке сонник пропонує дівчині, вилов уві сні велику щучку, буде таким: вас чекає щасливе взаємне кохання.

Казкова істота

Бачити уві сні велику щуку — непогане, в цілому, сновидіння. Але, все ж, тлумачачи, до чого вона сниться, не забувайте про дрібних деталях. Ось, наприклад, якщо у вас уві сні щучка була не проста, а:

 • Золота — до прибутку без особливого напруження і вкладень;
 • Говорить — проведете захоплюючий вечір в компанії приємного співрозмовника;
 • Літаюча — до несподіваних і радісним поворотів долі;
 • Ходящая по суші на хвості — ви відвідаєте незвичайне і цікаве місце.
 • Мисливські інстинкти хижачки: Від поваги до невдоволення

  Бачити уві сні, як велика щука плаває у воді, ганяючи дрібних рибок — ознака вашого авторитету. Вас поважають в колективі, і керівництво добре до вас ставиться.

  Наснилося, що ви стали свідком того, як щука у воді проковтнула маленьку рибку? За версією сонника Езопа, таке бачення уособлює ваше невдоволення деякими людьми, які особливо прискіпливо намагаються нав’язати вам свою думку.

  А ось, Циганський сонник, провіщаючи жінці,, до чого сниться гігантська хижа рибина, що полює в каламутній воді, обіцяє неприємності сновидицей через її звички шушукатися за спинами.

  Багатий улов — знак удачі і везіння

  Якщо жінці наснилося, що вона зловила руками велику щуку, то це може означати швидке настання довгоочікуваної вагітності. При цьому є ймовірність, що у неї народиться або дуже великий малюк, або двійня, пророкує сонник Медеї.

  Для сильного і мужнього представника людства зловити уві сні щуку руками — символ розкриття підступних задумів ворогів або конкурентів. Погано, якщо ви бачите, що зловили рибину, але не втримали її — «удача» вислизне від вас.

  Купити і з’їсти, або Вас чекають приємні зміни

  Хочете дізнатися,, до чого сниться чоловікові величезна щука, куплена і приготована? Зверніться за роз’ясненнями до сонником міс Хассе. Якщо ви довго вибирали рибу, а потім принесли додому, приготували з неї смачне блюдо і з задоволенням його з’їли, то незабаром ви отримаєте гарні новини.

  А якщо чоловікові приснилося, що він, потрошачи рибу, яку купив на рибних рядах, знайшов в ній золоте кільце, то це говорить про серйозність його намірів щодо своєї обраниці. Швидше за все, слідом за цим сновидінням піде пропозицію руки і серця.

  Сонник велика щука, до чого сниться велика щука уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: