Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великі хвилі, до чого сниться великі хвилі уві сні

Бурхлива морська стихія — це одночасно красиве і страшне видовище. Бачити таке уві сні, віщує сонником кардинальні зміни, емоційні сплески, а також труднощі і складні обставини. Однак не всі, до чого сняться великі хвилі, має від’ємне тлумачення. Приснилося картина пророкує успішне подолання труднощів, перемогу над недругами.

Попереду неспокійний час!

Бачити дуже великі хвилі, які вирують в океані, пророкує про тривожні, хвилюючих моментах. Сучасний суміщений сонник, пов’язує приснився бурхливу стихію в океані, за якою довелося спостерігати з берега, з підступами ворогів, від нападок яких ледь встигає вивертатися спляча людина.

Єврейський снотолкователь пророкує нерозв’язні проблеми, витлумачуючи,, до чого сниться бурхливий океан. Бачити наближається цунамі, віщає про загрозу втратити свою фінансову незалежність.

Вибухова хвиля, що своєю силою підкидає в повітря сновидіння, попереджає про друзів, які зловживають довірою сплячого, порушуючи його права і підриваючи авторитет.

Бережіть сім’ю!

Хтось намагається розбити вашу сім’ю, попереджає сонник Закоханих, тлумачачи,, до чого сниться цунамі. Жінці приснилося сновидіння пропонує задуматися над відносинами з чоловіком і загальній атмосфері в сімействі.

Нові почуття

Цунамі, яке наздоганяє вас уві сні і накриває з головою, означає нове, пристрасне захоплення. Чоловікові, подібний образ обіцяє зустріч з прекрасною дамою, здатної своїми промовами і манерами підкорити серце сновидіння.

Ваші нерви на межі!

Наснилося, як великі хвилі накривають вас з головою? Загальний сонник віщує сильне емоційне напруження. Найчастіше, подібна картинка є наслідком нервового перезбудження або накопиченого стресу.

Езоп, пояснюючи,, до чого сниться бурхлива стихія, вказує на емоційний дисбаланс сплячої людини. Тому бачити, як уві сні накриває з головою бурхливий потік, означає, що піддавшись образам і емоціям, ви зробите непростимий промах.

Що говорить Міллер?

Психолог Міллер великі хвилі, пов’язує з успіхами сновидіння в навчаннях і роздумах, які згодом переростуть в знання і мудрість. Якщо уві сні вони брудні, то, як стверджує сонник, ви зробите непрощенну фатальну помилку.

Побачити, як повінь уві сні накрило величезний простір чистою водою, обіцяє достаток, лад і спокій, після важкого випробування.

Важливі деталі

Сучасний універсальний сонник вважає, що для тлумачення сну, потрібні подробиці про характер потоку і діях сновідящего. так:

 • Купатися в неспокійній річці — попереджає про важкі часи;
 • Спостерігати з берега за штормом — до проблем, які пройдуть стороною;
 • Тікати уві сні від повені — ви зможете вистояти, коли виклала по максимуму;
 • Накрило каламутною водою — остерігайтеся злих язиків і не довіряйте чуткам;
 • Брудний водний потік забирає з собою — до провалу планів;
 • Сильна течія чистої води — пророкує благополучне завершення справ;
 • Іншої людини зносять великі хвилі — до необхідності підтримати одного.
 • Наближатися посмішка Фортуни!

  Плисти уві сні крізь великі хвилі, говорить про ймовірності приборкати неприборканий норов опонента, який згодом, стане вам соратником. Захлинатися і тонути в наростаючій негоді, як не дивно, віщує сонником від А до Я вдале порятунок від небезпеки.

  Почніть діяти!

  Наснилося негода на річці або іншій водоймі, вказує на енергійність сновідящего, прилив сил. Сонник Медеї закликає до дій, витлумачуючи, до чого сняться великі хвилі. Чи не намагайтеся стримувати свої прагнення, а направте всю енергію на реалізацію давно запланованих цілей.

  Сонник великі хвилі, до чого сниться великі хвилі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: