Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика собака, до чого сниться велика собака уві сні

Побачена уві сні велика собака — хороший знак. Найчастіше сонник пояснює,, до чого сниться це сновидіння дуже позитивно. Вважається, що в реальному житті зовсім скоро у Вашому житті з’явиться близький по духу людей. Він стане вірним помічником в справах і відданим другом на довгі роки.

Велика добрий собака говорить про те, що наяву в складній ситуації Вам допоможе давній друг. Деякий час назад Ви з ним спілкувалися досить часто, але останнім часом втратили один одного з виду. Саме в кризовій ситуації він прийде на допомогу.

Різні тлумачення даного сновидіння

Годувати велику собаку уві сні і бачити, як вона вдячно лиже руки, до приємних сюрпризів від друзів. Колись Ви надали їм таку необхідну підтримку, і вони висловлять свою вдячність. Поранений або, ще того гірше, вмираючий пес вкрай несприятливий символ. Велика ймовірність, що в реальності хтось із рідних чи просто знайомих важко захворіє або помре.

Сучасний сонник пояснює,, до чого сниться великий пес, який намагається захистити Вас від недоброзичливців або інших розлючених тварин. Такий сюжет говорить, що наяву кар’єра буде складатися особливо успішно. Вас можуть підвищити на посаді або просто додадуть заробітну плату. Дівчині або незаміжньої жінки сон обіцяє швидке заміжжя або ж зустріч з матеріально забезпеченим чоловіком. Новий кавалер оточить турботою і любов’ю.

Бачити уві сні собаку велику гавкаючий до поганих новин. Вести можуть бути вкрай негативними в тому випадку, якщо шкіра тварини була темного або чорного кольору. Велика зла собака по сонником попереджає, що хтось, знайомий або незнайомий, готують в реальному житті неприємний сюрприз.

Універсальний сонник розтлумачує, до чого сниться, якщо велика собака лащиться. Цей сюжет обіцяє відданість друзів і їх підтримку в усьому. Якщо уві сні жінка, не обтяжена узами шлюбу, злякалася гавкаючого тварини, то наяву у неї буде дуже турботливий і відданий чоловік.

Побачити уві сні велику собаку мисливської породи до перемоги над обставинами і досягненню всіх поставлених цілей. Навіть якщо на даний момент Вам здається життя безпросвітної, а проблеми нерозв’язними, що не сумуйте, пройде зовсім небагато часу і все зміниться. Що прийшла удача повністю змінить Ваше життя.

Якщо велика собака лиже і грає з Вами уві сні, то, згідно з сонником, в реальному житті Вам належить взяти участь в вкрай приємне і досить перспективному розмові. Виючий пес говорить про погану звістку, яке Ви зовсім скоро отримаєте. Розсерджені тварина, розриває одяг, повідомляє, що хтось розносить про Вас брудні плітки. Причому, робить він це зумисне. Сонник рекомендує обчислити цю людину і зупинити його за допомогою прямого розмови.

В сонник Хассе описано,, до чого сниться велика біла собака. Це сновидіння говорить про те, що у сновидіння наяву з’являться нові друзі. Причому, спілкування з цими людьми буде особливо приємним і радісним. Якщо великий чотириногий вихованець Вас вкусив, то має бути посваритися з кимось із-за грошей. Прівідевшееся уві сні втекли тварини символізує тривожний і насичений важкими думами період.

До чого сниться велика собака по сонникам Міллера і Ванги

Якщо кусає велика собака уві сні, то за сонником Міллера це означає невдачі і безліч підступних вчинків з боку ворогів. Ласкавий добрий пес каже тільки про щастя і удачі в майбутньому життєвому періоді. Породиста тварина пророкує особливу успішність в грошових справах. Завдяки підприємливості та високим розумовим здібностям Вам вдасться стати володарем солідного стану.

Велика собака нападає і кусає уві сні за сонником Міллера до численних незлагод з дружиною і з колегами по роботі. Уникнути сварок буде важко, краще просто запастися терпінням і перечекати негативний період. Великий, але худий і брудний пес пророкує прикрощі та навіть важку хворобу.

Злякатися великої тварини уві сні до опору наяву своєму оточенню. Можливо, Ви будете думати інакше, ніж Ваші знайомі і постараєтеся їх переконати. В сонник Міллера також розтлумачується,, до чого сниться поранене велика тварина. Будьте уважні, хтось із Вашого оточення плете проти Вас вправні інтриги. Якщо не розпізнати ворога вчасно, то він зможе серйозно нашкодити справах.

Забіяк з котом пес обіцяє невдачі і розчарування в сердечних справах. Якщо уві сні Ви намагаєтеся забіяк розлити водою, то готуйтеся в реальному житті тільки лише до сприятливих подій. Багатоголова собака попереджає, що не варто надто метушитися і хапатися за виконання відразу декількох справ. Можна в підсумку не встигнути виконати жодне з них.

Великий чорний собака уві сні по тлумачу Міллера передрікає біди і період невдач. Скажений пес — попередження, що необхідно зібрати всю свою волю в кулак і приготуватися до непростій боротьбі або з недоброзичливцями, або з непростими життєвими обставинами.

До чого сниться великого розміру бездомний пес пояснює сонник Ванги. В даний час Ваш товариш знаходиться в непростому становищі. Йому дуже необхідна Ваша допомога, але попросити про підтримку безпосередньо ця людина боїться. Якщо один Вам доріг, то допоможіть йому самі, не чекаючи його прохань.

Якщо уві сні собака велика і пухнаста лиже Ваші руки і всіляко лащиться, то наяву Ви надасте допомогу нужденному в ній людині, і його вдячність буде безмежна. Чорний пес по сонником Ванги передрікає лише одне розчарування. Людина, якого Ви зараз вважаєте своїм вірним другом, при перших же труднощах відвернеться від Вас.

Велика руда собака уві сні виявляє до Вас дружні почуття? Можете очікувати наяву прекрасних відносин зі своїм обранцем або обраницею. Найближчим часом, сонник гарантує, Ваші взаємини будуть неймовірно гармонійними і спокійними. Ви зможете насолодитися увагою і взаєморозумінням.

Сонник Ванги пояснює,, до чого сниться великий пес поранений або взагалі мертвий. Готуйтеся наяву до отримання трагічну звістку про хворобу або смерть свого дорогого друга. Тварина, відчайдушний захищається Вас від будь-якої небезпеки уві сні, обіцяє появу в реальності впливового і могутнього покровителя. Він допоможе подолати непрості часи і дасть слушну пораду в потрібний момент.

За сонником Ванги нападаюча на Вас велика псина пророкує зустріч з чорними силами в реальності. Слуги Сатани намагатимуться всіма силами зробити життя Вашу нестерпним. Постарайтеся в своєму сновидінні відбитися від собаки. Якщо це вдасться, то можете не побоюватися за свою долю. У реальному житті Ви також успішно зможете перемогти всіх ворогів і виплутатися з виниклих колотнеч.

Сонник велика собака, до чого сниться велика собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: