Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велике ліжко, до чого сниться велике ліжко уві сні

Нерідко велике ліжко, що з’явилася уві сні, ототожнюєте сонниками з упевненістю сновидіння у власних силах. Однак для того, щоб отримати повну і ясну картину свого найближчого майбутнього, необхідно згадати кожну дрібницю з побаченого сюжету, і уточнити, до чого вона сниться.

Як тлумачить Міллер

Велике ліжко уві сні манила вас свіжістю білизни і м’якістю подушок, захоплюючи в обійми Морфея? За запевненнями сонника Міллера, бачити подібне означає невміння контролювати свої бажання.

Валятися в чужому ліжку уві сні — ознака того, що ви отримаєте запрошення взяти участь в вигідну справу, яке на ділі виявиться фінансовою аферою.

А ось, якщо наснилося, що ви летите кудись вниз разом зі своєю ліжечком, то це може означати проблеми зі здоров’ям, попереджає тлумач.

Що ви з нею робили

Сновидіння, в якому «основним фігурантом» є велике ліжко, мають дуже різнопланові тлумачення, що прямо залежать від ваших маніпуляцій з даним видом меблів, освічують сонники. Ось, до чого сняться різні маніпуляції:

 • Спали — остерігайтеся нав’язливих незнайомців, вони можуть заплямувати вашу репутацію;
 • Застеляли — до впорядкованості, як в особистому житті, так і на роботі;
 • Ремонтували — вас чекає примирення з тими, хто на вас в образі;
 • Купували — до сімейних турбот і клопотів;
 • Викидали — не варто триматися за віджилі своє ставлення, рвіть їх.
 • Як вона виглядала уві сні, або від забезпеченості до втрат

  Східний сонник, пояснюючи, до чого може приснитися велике ліжко, пропонує кілька тлумачень сну: красива — символ забезпеченості, але без надмірностей; зламана або сильно пошарпана обіцяє втрати.

  Вагітній жінці велика дитяча колиска провіщає народження здорового міцного малюка, а для незаміжньої дівчини даний образ символізує швидке одруження.

  Чоловікові наснилося величезна ложе з масиву дерева або задрапірувати дорогими тканинами? Це віщує удачу в бізнесі. А ось, меблі з заліза — ознака появи незапланованих справ по господарству.

  Де стояла, як символ змін

  До чого сниться велике ліжко, що стоїть в кімнаті для гостей? Все банально — до їх приїзду, віщає сонник пастора Лоффа. Наснилося, що ліжко стоїть в кімнаті прийому їжі? Вас буде мучити нетравлення шлунка.

  Шлюбне ложе в спальні — символ порушення відносин між партнерами. А ось, ліжечко, розстелена в коридорі — знак того, що вас чекає далека дорога, підказує сонник Мандрівника.

  Ліжкові неприємності: Бережіть себе!

  До чого сниться, бачити в ліжку мишей, павуків, змій та іншу гидоту, пояснить Китайський сонник: якщо ви заведете інтрижку на стороні, ваш партнер про все дізнається.

  Бачите уві сні плями крові на великому ліжку? До хвороб, пов’язаних з сечостатевої системою. А ось, голки, шпильки і інші колючки символізують наявність недоброзичливців.

  Якщо уві сні ви впали з ліжка, то в реальності зробите якусь прикру помилку. А якщо ви при падінні собі щось зламали, то ця помилка вам обійдеться дуже дорого.

  Сонник велике ліжко, до чого сниться велике ліжко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: