Сонник велика жаба, до чого сниться велика жаба уві сні

На думку всіх без винятку сонників, велика жаба, побачена уві сні — це символ швидких змін. Здебільшого ці зміни будуть пов’язані з грошима і добробутом сновидіння, але можуть бути і винятки. Щоб не ворожити даремно,, до чого сниться це пухирчатою земноводне, потрібно пригадати подробиці мрії і подивитися, що пророкують тлумачі сновидінь.

Сонник Міллера

Тлумач Міллера пропонує проаналізувати своє бачення про велику жабу і вичленувати його деталі. Так, наприклад, якщо ви жінка, і вам приснилася квакають жабка, то це означає, що незабаром ваша подруга втягне вас у конфліктну ситуацію. Чоловікові квакша пророкує чимало труднощів, подолавши які можна сподіватися на успіх.

Убити в сні земноводне — ознака громадського осуду, підказує сонник, а ось, якщо ви уві сні прикрили велику жабу долонею, то це означає, що вам доведеться приховувати проступок одного від громадськості.

Домашній зоокуточок, як вісник змін

Якщо вам приснилося, що у вас в будинку живе велика жаба чорного кольору, то будьте готові до того, що вам захочеться якось змінити свій побут, підказує сонник Цвєткова.

Чорна жаб’яча шкіра символізує втома сновидіння від скандалів і безрадісного існування, але в тому випадку, якщо ви бачите, що чорна жабка у вас уві сні жива і здорова, то це символ того, що ви організуєте в своєму житті «переворот», внісши в неї позитив і радість.

Годувати жабеня, що живе у вас в будинку — символ турботи про близьку людину, але не обтяжливою, а такий, що приносить радість. Особливо, якщо ви годували його з рук.

Жаб’є царство — ознака пліток і чуток

Пояснюючи,, до чого сниться жінці велика жаба, яка живе на болоті, сонник Фрейда говорить про те, що все пов’язане з сексуальними втіхами, дама вважає забороненим і ганебним. Жаба уві сні сиділа на городі з овочами? Сновидицей не чужі одностатеві відносини.

Дещо по-іншому тлумачить,, до чого сниться жінці величезна болотяна квакша, яка її кусає, сонник Білого Мага: комплекси і сором’язливість заважають проявити свої таланти. Дівчина бачить уві сні, що вбила тварину, яка її кусав? Ця мрія обіцяє позбавлення від страхів бути незрозумілою.

Делікатес «а-ля Франсе», або Кругообіг грошей в житті

Тлумачення сну про те,, до чого сниться зелена жаба, спіймана для приготування обіду буде таким. Якщо ви власноруч наловили зелених жаб на ставку, то можете радіти — вас чекає пристойний дохід, який дозволить витратити велику суму грошей і отримати задоволення від цього.

А ось, якщо наснилося, що жаб вам подали в ресторані вже зажареними або звареними в супі, то ваш джерело доходу буде невичерпним, радує Східний сонник.

Неживий талісман: Від радості до печалі

Не завжди сновидіння про великі жаби мають на увазі живих тварин. Іноді ці «квакають пупиркі» можуть бути символічними. Ось наприклад:

 • Бачити уві сні трьохлапу китайську жабу, яка сидить на монетах — до багатства;
 • Приснилася жаба-іграшка — ознака веселощів, безтурботності і дитячого захвату;
 • Мрії про казкову жабі-царівну обіцяють несподівані сюрпризи;
 • Примарилась листівка із зображенням жаби — чекайте радісних звісток.
 • Сонник велика жаба, до чого сниться велика жаба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: