Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика жаба, до чого сниться велика жаба уві сні

На думку всіх без винятку сонників, велика жаба, побачена уві сні — це символ швидких змін. Здебільшого ці зміни будуть пов’язані з грошима і добробутом сновидіння, але можуть бути і винятки. Щоб не ворожити даремно,, до чого сниться це пухирчатою земноводне, потрібно пригадати подробиці мрії і подивитися, що пророкують тлумачі сновидінь.

Сонник Міллера

Тлумач Міллера пропонує проаналізувати своє бачення про велику жабу і вичленувати його деталі. Так, наприклад, якщо ви жінка, і вам приснилася квакають жабка, то це означає, що незабаром ваша подруга втягне вас у конфліктну ситуацію. Чоловікові квакша пророкує чимало труднощів, подолавши які можна сподіватися на успіх.

Убити в сні земноводне — ознака громадського осуду, підказує сонник, а ось, якщо ви уві сні прикрили велику жабу долонею, то це означає, що вам доведеться приховувати проступок одного від громадськості.

Домашній зоокуточок, як вісник змін

Якщо вам приснилося, що у вас в будинку живе велика жаба чорного кольору, то будьте готові до того, що вам захочеться якось змінити свій побут, підказує сонник Цвєткова.

Чорна жаб’яча шкіра символізує втома сновидіння від скандалів і безрадісного існування, але в тому випадку, якщо ви бачите, що чорна жабка у вас уві сні жива і здорова, то це символ того, що ви організуєте в своєму житті «переворот», внісши в неї позитив і радість.

Годувати жабеня, що живе у вас в будинку — символ турботи про близьку людину, але не обтяжливою, а такий, що приносить радість. Особливо, якщо ви годували його з рук.

Жаб’є царство — ознака пліток і чуток

Пояснюючи,, до чого сниться жінці велика жаба, яка живе на болоті, сонник Фрейда говорить про те, що все пов’язане з сексуальними втіхами, дама вважає забороненим і ганебним. Жаба уві сні сиділа на городі з овочами? Сновидицей не чужі одностатеві відносини.

Дещо по-іншому тлумачить,, до чого сниться жінці величезна болотяна квакша, яка її кусає, сонник Білого Мага: комплекси і сором’язливість заважають проявити свої таланти. Дівчина бачить уві сні, що вбила тварину, яка її кусав? Ця мрія обіцяє позбавлення від страхів бути незрозумілою.

Делікатес «а-ля Франсе», або Кругообіг грошей в житті

Тлумачення сну про те,, до чого сниться зелена жаба, спіймана для приготування обіду буде таким. Якщо ви власноруч наловили зелених жаб на ставку, то можете радіти — вас чекає пристойний дохід, який дозволить витратити велику суму грошей і отримати задоволення від цього.

А ось, якщо наснилося, що жаб вам подали в ресторані вже зажареними або звареними в супі, то ваш джерело доходу буде невичерпним, радує Східний сонник.

Неживий талісман: Від радості до печалі

Не завжди сновидіння про великі жаби мають на увазі живих тварин. Іноді ці «квакають пупиркі» можуть бути символічними. Ось наприклад:

 • Бачити уві сні трьохлапу китайську жабу, яка сидить на монетах — до багатства;
 • Приснилася жаба-іграшка — ознака веселощів, безтурботності і дитячого захвату;
 • Мрії про казкову жабі-царівну обіцяють несподівані сюрпризи;
 • Примарилась листівка із зображенням жаби — чекайте радісних звісток.
 • Сонник велика жаба, до чого сниться велика жаба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: