Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник великі груди, до чого сниться великі груди уві сні

Існує безліч пояснень,, до чого сниться великі груди. Це може бути уособлення благополуччя, материнства, жіночності, безтурботності або успіху. Щоб правильно витлумачити побачене уві сні, сонник робить акцент на подробицях сюжету сновидіння.

Що говорить Міллер

Сонник Міллера приділяє багато уваги настільки значимого символу. Великі груди уві сні свідчить про ступінь впевненості в собі. Бачити себе з такою прикрасою можуть особистості, які звикли перемагати. Якщо дівчині приснилося, що її бюст привертає чоловічі погляди, наяву вона поступиться наполегливій кавалеру.

Як складеться особисте життя

Сонник Деніз Лінн вважає, що якщо приснилася великі жіночі груди, образ уособлює щиру і чисту любов. Символ також означає потребу сплячого щоб її любили.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться великі груди. В тлумачення сну вносить свої корективи жіночий одяг або ж відсутність такої. Якщо довелося бачити обриси лише крізь білизну або тканину, грядуть неспокійні дні.

У чоловічих сновідних жіноча фігура топлес віщує період стабільності і благодаті. Коли сновидицей пощастить бачити у себе великі груди, це означає, що її популярність і авторитет наяву зростуть.

Справі час

Те,, до чого сниться великі груди, далеко не завжди пов’язане з сексуальністю. Сонники ототожнюють образ з достатком і впевненістю в завтрашньому дні. Мати жіночні обриси торса уві сні може і чоловік. Цей трохи несподіваний сюжет передрікає величезний успіх у діловій сфері.

Якщо дівчині приснилося мати гарний бюст, який в сновидінні значно об’ємніше, ніж в реальному житті, сонник стверджує, що її кар’єрні амбіції цілком обгрунтовані. Зараз сприятливий період для ініціатив і ділових пропозицій.

Молочні мрії

Грудне вигодовування — одне з основних призначень символу. Не дивно, що уві сні він асоціюється з молоком.

 • Коли наснилася повна молока великі груди, спляча отримає бажану роботу;
 • Уві сні чоловіки знак відображає його готовність до сімейного життя і батьківства;
 • Повногруда образ в нічних мріях обіцяє матеріальне благополуччя в реальності;
 • При вагітності красиві форми обіцяють вдалі пологи і хорошу лактацію;
 • Годує пишногруда бабуся віщує неждана багатство;
 • Бачити себе годуються немовлям — недобрий знак, провісник сварок і хвороб.
 • Іноді побачене уві сні можна трактувати буквально: сновидицей очікує вагітність і радості материнства.

  Будьте обережні!

  Сонник попереджає, що пишний бюст в сновидінні іноді служить застережливим знаком. Слід знати,, до чого сниться оголитися не до місця: його власниці загрожує викриття.

  Коли власна великі груди здаються недостатньо привабливою з естетичної точки зору або заподіює дискомфорт, сонник попереджає, що без чогось належить обійтися.

  Зростання добробуту

  Якщо дівчині приснилося, що її молочна залоза стала більше, сонник обіцяє запаморочливий роман. Сплячу буде супроводжувати удача і в будь-яких інших починаннях. Зараз сприятливий момент внести корективи в ділову сферу.

  Не лякайтеся, якщо в нічних мріях у вас виявився потужний чоловічий торс: таке трапляється бачити напередодні виконання заповітного бажання.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться чоловікові, що груди у нього стала більше. Одиноким сюжет обіцяє доленосну зустріч з дивовижною жінкою. Для сімейних побачене уві сні — привід зайвий раз переконатися в правильності свого вибору супутниці життя.

  Сонник великі груди, до чого сниться великі груди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: