Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика змія, до чого сниться велика змія уві сні

Сновидіння про рептилій тлумачаться сонниками дещо суперечливо. Велика змія уві сні може свідчити не тільки про інтриги і небезпеки, але і віщати про одужання, дотик до нових знань. Те,, до чого сниться її поява, часто вказує на підступність, зло, гріхопадіння.

Чорна велика змія уві сні обіцяє випробування

Сонник Езопа пояснює,, до чого сниться чорна рептилія. На думку мудреця, приснилося істота уособлює собою серйозний урок, який уготований долею. Те, як ви пройдете випробування в реальній дійсності, вплине на події в майбутньому.

Езотерики по-особливому тлумачать,, до чого сниться чорна змія. Сонник підказує про місію, яку необхідно виконати сплячій людині. Але спочатку вам потрібно впорається з власними фобіями і подолати внутрішні перепони.

Біла змеюка уві сні або везіння наяву

Сонник Мандрівника порівнює приснився білу змійку уві сні з небезпечними, руйнівними знань. Якщо сниться, що вона дуже велика і товста, значить, постарайтеся помірно користуватися чужими послугами і не зловживати дружбою.

Бачити білу і товсту рептилію, за версією Дворянського снотолкователя, віщає про дивну успішності сплячої людини, великі і легкі гроші. Величезна і товста анаконда уві сні, білосніжного кольору, віщує життєві перспективи, якими потрібно скористатися з мудрістю. Бояться уві сні цієї істоти, підказує про нерішучість сновідящего, страху прийняти важливе рішення.

Нападає змія — готуйтеся до боротьби

Наснилося, що на вас нападає анаконда — приготуйтеся відстоювати своє становище в суспільстві. Дівчатам сновидіння вказує на необхідність поборотися за любов і симпатію чоловіка, якщо сновидицей втекла від гадюки — перемога за першість дістанеться конкурентки.

Якщо заміжній жінці сниться агресивний повзучий гад, значить, в реальному житті сімейному щастю сновідіци загрожує підступна і заздрісна суперниця. Тікати або сховатися від змії — ваша звичка не помічати неприємності, може доставити в майбутньому безліч незручностей. Вбити її — до беззастережної перемоги над ворогами.

Чоловікам, яким доводиться боротися з удавом, сонник передбачає виникнення бурхливих змін в житті, несподіваних перешкод. Вбити його, віщає про вдалий веденні справ.

Сонник Міллера застерігає про небезпеку

За версією психолога Міллера, змія, яка кусає уві сні сновідящего, ототожнюється з лицемірством і заздрістю одного. Сонник застерігає про зло, яке принесе людина з близького оточення.

Місцезнаходження, поведінку і колір змеюки

В Сонник від А до Я можна відшукати безліч значень подібного бачення. На тлумачення сну впливає не тільки поведінку, але колір і місцезнаходження повзе істоти. так:

 • Бачити багато змій, в воді, свідчить про несприятливому оточенні сплячої людини, важку атмосферу в домі або робочому колективі;
 • Наснилося змійка в банку символізує про тимчасову нездатність ворога нашкодити вам;
 • Бачити, що створення без страху повзає в будинку — придивіться до друзів, які часто бувають у вас в гостях;
 • Водяна змія, що пливе у воді повз сновідящего, підказує про порожні турботах, які зміняться успіхом;
 • Наснилося, що побачивши вас, пітон уполз кудись, значить, доведеться подолати фізичне перешкода, щоб домогтися задуманого;
 • Помаранчева, руда (18, жовта або бронзова величезна змійка уособлює заздрість і обман, якщо вона вкусила вас — приготуйтеся протистояти наклепі заздрісників і неприйняття оточуючих;
 • Велика змія, яка перебуває в руках, символізує мнимого одного, який завоював довіру сновидіння;
 • Хворим, побачена зелена або жовта гадюка, обіцяє швидке зцілення.
 • Сонник велика змія, до чого сниться велика змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: