Сонник велика свиня, до чого сниться велика свиня уві сні

Велика свиня з поросятами уві сні символізує достаток, поповнення в родині, радісні турботи. Бачити її в грязі — до вигідних вкладень, грошової прибутку. Але сонники неоднозначні в своїх трактуваннях, якщо приснився великий кнур, що викликає огиду або страх. До чого сниться агресивне брудна тварина, можна дізнатися, пригадавши деякі подробиці сновидіння.

Попередження сонника Міллера

Психологи схильні приписувати риси незграбності, розхлябаності всім, кому приснилася жива свинка, що валяються на землі. Сонник Міллера стверджує, що таке сновидіння означає пасивність сновидіння по відношенню до важливих справ, його недалекоглядність і недбале ставлення до документів.

А ось велика свиня, що викликає розчулення, радість, навпаки, свідчить про те, що справи просуваються відмінно. Давайте розберемося докладніше про те, до чого сняться скарбничка, або жива «свинка»:

 • Забруднити в грязі — до вигідного проекту;
 • Риюча землю — до активних діловим партнерам, хитрим конкурентам;
 • Гуляє з поросятами — до величезних домашнім клопотам;
 • Сидить за столом — до необхідності серйозної розмови з близькими.
 • Збільшуйте добробут

  Бачити скарбничку у вигляді великої свині уві сні — до можливості зробити значний запас коштів, вдалому вкладенню капіталу. Традиційні сонники закликають не берегти накопичене, а сміливо вкладати гроші в свідомо виграшні справи. Отримання спадщини, щедрого подарунка — саме те,, до чого сниться свиноматка з рожевими поросятами.

  Жива «свинка» уві сні так само принесе чимало доходів. Особливо добре, якщо наснилося, що вона купається в калюжі, або мирно їсть з коритця в оточенні родичів.

  Уникайте чуток

  Велика свиня, яка постійно треться поруч уві сні — означає небезпеку, що виходить від конкурентів. Сучасні сонники рекомендують ретельно стежити за своєю репутацією, інакше колеги, конкуренти можуть використовувати будь-яку помилку проти вас же самих.

  Плітки, наговори обов’язково зашкодять людині, якій приснився нападник борів. Агресивна тварина не принесе нічого хорошого тим, хто планує незабаром отримати прибуток.

  Частіше хваліть домочадців

  Велика свиня з приплодом уві сні є ще і знаком дружньої родини. Якщо вона весь час метушиться і шукає їжу — будьте готові до приємних клопотів з організації сімейного дозвілля, підготовці торжества, свята.

  До чого сниться дебела і чиста «свиня», відмінно пророкує Ванга. Її сонник тлумачення сну зводить до зборів в тривалу подорож, поїздку, на відпочинок. Сприятливі зміни чекають всіх, кому довелося бачити свинку, яка сидить за письмовим або обіднім столом. Нарешті відбудеться розмова з людиною, який до цих пір уникав вас.

  Сонник велика свиня, до чого сниться велика свиня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: