Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика щур, до чого сниться велика щур уві сні

Сновидіння з цими гризунами крім тривожного майбутнього, попереджають сновидіння про зраду близької людини. Сонник нагадує, що розтлумачуючи,, до чого сниться велика щур, потрібно враховувати деталі приснився образу: кольори, поведінки ссавця, а також характеру взаємодії з ним уві сні.

Готуйтеся до найгіршого

Багато сонники впевнені, що все,, до чого сниться цей великий звір, сповіщає про зраду і нещирості персони з близького оточення снівідящего. Бачити, що велика щур нападає або кусає вас, віщує серйозну сутичку з ворогом, конкурентом, суперником.

Величезний сірий звір уві сні, що веде себе агресивно — нападає, кусає або дряпає, застерігає про неполадки в стосунках. Якщо приснилися події відбуваються в будинку сплячого, значить, варто звернути увагу на поведінку і слова своїх домочадців, спробувати уникнути серйозного конфлікту.

Подбайте про внутрішню гармонію

Сонник Езопа тлумачачи,, до чого сниться сіра велика щур в будинку, робить упор на особистісні якості самого сплячої людини. Можливо, негативні сторони вашого характеру стануть причиною черги проблем. Якщо приснилося, що побачивши вас сіре істота тікає з дому, то, швидше за все, негаразди пройдуть стороною.

Чого ви боїтесь?

Девід Лоффа в своєму сонник пояснює,, до чого сниться велика щур, страхом сновидіння стати таким же нікчемним покидьком суспільства, яким є цей ссавець. Задумайтесь, можливо, боязнь втратити рідних, друзів, статус, авторитет або положення в суспільстві не дає вам в реальній дійсності бути тим, яким ви є насправді. У такому контексті, углядіти тварина яке тікає, свідчить про дисгармонії в душі.

Перестаньте сумніватися

Приснився чорний гризун, на думку Спільного сонника, уособлює сумніви і невпевненість сновидіння. Бачити великого чорного ссавця уві сні напередодні важливого заходу, свідчить про нервовому напруженні і тривозі сновідящего. Ще одна версія подібного сновидіння віщає про нерішучість сплячої людини прийняти важливе рішення.

Забарвлення і інші деталі

Багато сонники при тлумаченні сну роблять акцент на забарвленні і зовнішніх особливостях приснився звірка. так:

 • Чорна велика щур або миша уві сні уособлює собою підступного ворога;
 • Біла — сповіщає про появу союзників і покровителів;
 • Сіра — вважається символом зради;
 • Руда — попереджає про наклеп і корисливості оточуючих;
 • Декоративна — означає клопоти, душевні муки;
 • Дохла — до неприємної сутичці, здатної зіпсувати настрій;
 • Жива — до серйозного протидії;
 • Бачити багато жирних тварин — віщає про неконтрольоване почуття страху, паніки, розгубленості.
 • Пояснення Міллера

  Побачити в своєму сновидінні жирного пасюка, за версією психолога Міллера, означає, що люди з близького оточення, будь це друзі, родичі або просто сусіди, задумали обдурити вас. Якщо уві сні це істота вкусила за палець — посварилися з друзями або діловими партнерами. Пощастило вбити його — до незаперечної перемоги над ворогом. Зловили добру білу великого щура — вам посміхнеться удача.

  Дерзайте, вас чекає успіх

  Тим, кому довелося уві сні вбити великого і маленького гризуна, не варто зупинятися на досягнутому. Французький сонник тлумачить,, до чого сниться такий сюжет, виключно в позитивному руслі. Снотолкователь прогнозує успіх у всіх ваших починаннях.

  Розраховуйте на підтримку друзів

  Побачили, як за великий щуром женеться собака? Знайте — надійне плече друга завжди поруч. Товариш з радістю розділить всі ваші негаразди і проблеми. А ось углядіти, що кішка ловить великого щура, говорить про таємниці і інтриги, започаткованих довіреними особами проти вас.

  Не бійтеся перешкод

  Навіть найстрашніша картинка у сні, за участю цих істот, на думку сонників, може бути натяком на необхідність проявити характер. Так, бачити щура з великими очима або великими зубами, означає, що не варто звертати з наміченого шляху, так як у страху очі великі.

  Сонник велика щур, до чого сниться велика щур уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: