Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика риба в воді, до чого сниться велика риба в воді уві сні

Велика риба в воді — це ознака багатогранний. Тлумачення того,, до чого сниться подібний образ, слід почати з зовнішнього вигляду рибини, а так само не варто обходити увагою і стан водойми, в якому вона плавала уві сні. Врахувавши всі ці деталі, ви зумієте зрозуміти, що вас чекає в подальшому, стверджують найвідоміші сонники.

Сонник Міллера

За версією даного тлумача, приснився велика риба в воді — це символ щедрого подарунка долі. Правда, це більше актуально для чоловіків, а ось, для жінки такий сюжет може означати швидке настання вагітності.

Приснилася мертва рибина? Будьте обережні, тому що дане бачення означає хвороби і невдачі.

Риб’ячий вид

Якщо вам приснилася велика риба в воді, то одним їх факторів, на які треба звернути увагу — це її вид. Ось, наприклад, до чого сниться:

 • Щука — бережіться заздрісних колег;
 • Рибка, що досягла нереальних розмірів — знак відмінних перспектив;
 • Сом — якщо хочете досягти мети, то почніть проявляти ініціативу;
 • Електричний скат — обходьте стороною ситуації з розжареною атмосферою;
 • Акула — у вас є сильний і агресивний ворог;
 • Дельфін — дружня підтримка допоможе вам впоратися з будь-якою бідою.
 • Чистий водиця — ознака успіху і благополуччя

  Одним з найважливіших ознак, на які варто звертати увагу, побачивши уві сні велику рибу в воді — це чистота і прозорість водойми. Так, на думку більшості оракулів, чиста вода уві сні обіцяє радість і процвітання. Тлумач Медеї, наприклад, пророкує великий дохід того сновидцу, який уві сні бачив величезного карася в чистому і прозорому озері.

  А Девід Лоффа дає таке тлумачення сну, в якому ви спостерігаєте за величезними рибинами в водоймі: якщо бажаєте досягти процвітання і успіху, то варто подбати про те, щоб ваші плани були чітко продумані. Це допоможе вам впоратися зі справою без затримок і зволікань.

  Каламутне водоймище, як символ невдач і розчарувань

  Знайти пояснення того,, до чого сниться велика риба в брудній або в заболоченій воді, можна в будь-якому тлумачі. Так, наприклад, сонник Білого Мага обіцяє хвороби і погане самопочуття всім тим, кому не пощастило бачити уві сні живу рибеху в каламутній воді.

  Тлумачення, яке пропонує Циганський сонник, говорить: якщо ви бачите уві сні живого і прекрасно себе почуває сома на дні мутного ставка, то це означає, що ті гроші, які ви можете отримати нечесним шляхом, не принесуть вам нічого, крім проблем.

  А якщо живий рибехе було погано в каламуті і бруду, то не пускайте ситуацію на самоплив, інакше отримаєте купу проблем.

  Акваріумні мешканці: Від змін до пліток

  Присниться велика риба в акваріумі символізує прагнення сновидіння підпорядкувати собі волю іншої людини, віщає Східний сонник.

  А сонник пастора Лоффа, пояснюючи,, до чого сниться стрибає акваріумна рибка, пророкує радісні зміни. Гірше, якщо стрибає рибка покинула межі акваріума — це символ того, що зміни, які траплятимуться у вашому житті не будуть бажаними.

  Привиділося уві сні, що в акваріумі плаває мертва риба? Бережіться пліток, віщає Місячний сонник.

  Сонник велика риба в воді, до чого сниться велика риба в воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: