Сонник в’язати, до чого сниться в’язати уві сні

Раніше кожна господиня вміла в’язати. Зараз легка промисловість полегшила жінкам працю. Щоб кокетка могла хизуватися в модній в’язаній штучці, їй не потрібно сидіти на в’язанням день і ніч, досить купити бажану річ в магазині. А що якщо вам приснилося, що ви в’яжете дитині светр або чоловікові шкарпетки? До чого сниться подібне? Що пророкують спиці і гачок, побачені уві сні? Давайте подивимося відповіді в сонник!

«Особа, виворіт, з накидом петля…»

Сниться, що ви в’яжете спицями — в реальному житті цей сон означає, що ви звикли жити за вказівкою інших. Ви не маєте власної думки, а керуєтеся чужими схемами.

В’язати гачком — наяву ви сильно заплуталися в своїх проблемах, вам потрібна допомога, пророкує сонник Міллера.

Наснилося, що ви вив’язувати шкарпетки для себе і всієї сім’ї — до цікавого і запам’ятовується подорожі всією родиною.

Побачити уві сні, як в’яжуть інші або потрапити на виробництво і спостерігати за роботою в’язальних машин — до вдалого шлюбу, самому працювати на верстаті — ваш обранець буде гідний вищих похвал.

Асортимент в’язаних виробів

Сниться сон, в якому ви довязивайте собі ошатну кофту або плаття зі складним візерунком — вас запросять на урочистий захід, пророкує Місячний сонник.

В’язати чоловікові або дитині светр — стежте за своїм здоров’ям, особливо за горлом. Є ймовірність підчепити інфекційне захворювання.

Наснилося, що ви в’яжете зимову шапку — якщо ви продумаєте все дрібниці в своїх цілях і завданнях, вони здійсняться значно швидше, підказує Східний сонник.

Бачити уві сні, що ви в’яжете комусь рукавиці — до доброго вчинку наяву. Можливо, ви візьміть участь в заході, присвяченій благодійності.

Зв’язати уві сні довгий шарф — до пліток, попереджає сонник Ванги.

«Сплетуть петлі в мереживо…»

Якщо вам приснилася в’язана спицями мереживна скатертина — незабаром ви вплутатися в якусь заплутану історію.

Сниться, що ви в’яжіть гачком ажурні серветки — скоро у вас буде свято, якщо ви сумніваєтеся, чи запрошувати вам велику кількість гостей, то Весняний сонник рекомендує довго не думати, а запрошувати — свято вийде чудовий.

Наснилося, що вам подарували набір, що складається з серветок і скатертини — хтось із друзів попросить вашої допомоги, щоб впоратися зі своїми проблемами.

Наснилися в’язані мереживні дитячі речі: пінетки, чепчик, кофта або штанці — до дрібних інтрижкам, які принесуть більше досади і невдоволення, ніж проблем і неприємностей.

Плетіння без інструментів

В’язати віники — до нестандартного вирішення в незвичайній ситуації, пророкує Осінній сонник. Ви потрапите в дурну історію, з якої вийдете, завдяки своєму неординарному мисленню.

Плести уві сні макраме — наяву будете плести інтриги, причому так вишукано, що ніхто не здогадається про каверзу, пророкує Жіночий сонник.

Сниться, що ви в’яжете дротом арматуру — в реальному житті, щоб добитися бажаного, вам доведеться добре постаратися, однак результат ваших старань принесе вам багато радості і задоволення.

Віть уві сні мотузки або канати — у вас достатньо енергії і життєвих сил, щоб підпорядкувати своїй волі інших.

Уроки в’язання

Наснилося, що ви вчитеся в’язати шкарпетки, але у вас не виходить і ви весь час розпускає свій виріб — у реальному житті ви дуже не впевнені в собі і своїх силах, тому часто допускаєте помилки там, де бути їх не повинно.

Вчити уві сні в’язати інших — до пошани і поваги в колективі, обіцяє сонник Міллера.

Чоловікові сниться, що він вчиться в’язати прості речі: шкарпетки або шапку — до процвітання і успіху його бізнесу, речі більш складні: кофту, светр, гамаші — цілком ймовірно, що вас призначать керівником якогось проекту або начальником відділу, завдяки його посидючості і працьовитості.

В’язальні приналежності

Якщо вам сняться спиці — до зростання вашого добробуту, обіцяє Місячний сонник.

Гачок для в’язання — знак веселого проведення часу в компанії друзів і приятелів.

Побачити зламану вязальную машину — до невдачі в любові і розчарування.

Клубок ниток, побачений у сні — передвіщає довгу дорогу. Якщо нитки рівні — поїздка буде успішною; сплутані — в дорозі вас чекає багато труднощів і перешкод.

Сонник в'язати, до чого сниться в'язати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: