Сонник величезна змія, до чого сниться величезна змія уві сні

Образ величезної змії уві сні трактується сонником неоднозначно. Найчастіше символ несприятливий, обіцяє неприємності, попереджає про підступність ворогів. Є також інші тлумачення, до чого він сниться: обіцяє кар’єрне зростання, прибуток, досягнення задуманого.

Ви досягнете своєї мети

Приснився пітон, налаштований агресивно, дружелюбно, уособлює можливості сновидіння домогтися бажаного, протистояти недругам. Людина, сам того не знаючи, має великий потенціал, що дозволяє успішно справлятися з труднощами. Він навіть може зайняти поважне становище.

До чого сниться чорний великий пітон? Він означає: щоб досягти задуманого, доведеться подолати якусь фізичну перешкоду. Але якщо докласти максимум зусиль — все можна перебороти.

Яка змія наснилася?

Сонник трактує таке бачення, виходячи з виду рептилії:

 • Пітон — символізує приховану цілющу силу сновидіння;
 • Біла — обіцяє дотик до небезпечних знань;
 • Чорна — фобія чи агресія, захована глибоко всередині;
 • Золота — символ багатства: успіх в справах, гарний прибуток;
 • Строката — віщує пригоди, яскраві події, однак там є прихована небезпека.
 • Біле плазун уві сні віщує іноді дивну удачу. На сплячого абсолютно нізвідки можуть звалитися гроші. Також біла величезна змія, яка скидає шкіру, по сонником, є своєрідною підказкою: давно застопорене справу або безнадійну проблему можна успішно вирішити, змінивши підхід.

  Неприємності можна подолати

  Наснилося тікати від величезної змії? Намагатися наяву уникнути небезпеки, неприємностей. Якщо вдалося уві сні — вдасться і в реальності. Коли ж вона наздогнала сплячого — на жаль, пригод не уникнути. Тікати від неї — у сновидіння є сексуальні проблеми, які він не хоче або боїться вирішити.

  Вбити її уві сні — сновидец подолає всі труднощі і досягне запланованого. Крім того, вбити це плазун — по сонником, наяву вдасться подолати позбавлення, лиха.

  До чого сниться дві великі рептилії? Якщо вони повзуть до вас — наяву підстерігають відразу кілька неприємностей. Бачити, ніби вони переплелися і борються між собою — ваші вороги зчепляться один з одним, забувши про вас.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилося, ніби величезна змія обвила вас кільцями, її голова знаходиться навпроти, бачите висовувати язик? Наяву опинитеся у владі своїх ворогів.

  Інші тлумачення

  До чого сниться величезна змія в воді? Сонник попереджає: в вашому оточенні є лицемірна людина, прикидається добродушним. Слід бути обережними.

  Тлумачення сну про великий рептилії в воді для чоловіків і жінок різний. Якщо бачення сниться жінці заміжньої — сонник називає його передвістям матеріальної незалежності від чоловіка. Незаміжню такий образ уві сні застерігає: улюблений може зрадити, обдурити. Чоловікові змія в воді обіцяє переїзд в новий будинок або кар’єрне зростання.

  Підступи недоброзичливців

  Багато таких плазунів сниться жінці як попередження: навколо неї дуже багато недругів, злих пліткарів, заздрісників.

  Бачити, як уві сні вас кусає величезна змія? Близька людина, від якого ніяк не очікували підлості, сильно розчарує. Також бачити, ніби вона кусає, означає обман, наклеп, внаслідок якої ви зазнаєте великих збитків.

  Сонник величезна змія, до чого сниться величезна змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: