Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ведмедиця з ведмежатами, до чого сниться ведмедиця з ведмежатами уві сні

Ведмедиця з ведмежатами — небезпечний звір. Побачити уві сні такий сюжет — це ознака того, що сновидець може зіткнутися, як з труднощами у взаєминах, так і з людиною, чия внутрішня сила і зв’язку допоможуть впоратися з будь-якою бідою. Щоб зрозуміти, чого чекати після подібних видінь, сонники рекомендують розібратися з нюансами мрії, і тільки потім приступати до тлумачення того, до чого це сниться.

Сонник Міллера

Якщо ви задумали з’ясувати,, до чого сниться жінці ведмедиця з ведмежатами, за допомогою сонника Міллера, то вас чекає сумна новина. Пророцтва доктора Міллера однозначно не припадуть вам до вподоби, так як означають подібні мрії наявність суперниці.

Хоча, не можна так категорично підганяти весь слабка стать під одне тлумачення. Підказуючи,, до чого сниться жінці заміжньої і щасливою в шлюбі, але довго не має дітей, мама-мишка з дитинчатами, можна точно сказати, що бачення означає не що інше, як вагітність і народження дитини.

Що за ведмедик?

Залежно від того, яка саме «клишоногий матуся» вам приснилася, можуть змінюватися і тлумачення сну:

 • Полярна самка ведмедя обіцяє твердість духу;
 • Бура ведмедиця пророкує зраду і зраду близької людини;
 • Ведмедик-панда наснилася з дитинчам — до веселого подорожі разом з дітьми;
 • Коалу бачити уві сні з малюком на спині — до спокою і благополуччя.
 • Доброго тварина, як символ успіху

  Якщо уві сні ви спостерігали за тим, як ведмедиця з ведмежам грають на лісовій галявині, то можете розраховувати на успіх в справах. Але тільки в тому випадку, якщо вас вони не помітили, і самка не стала агресивною, підказує Сучасний сонник.

  А ось, згідно Слов’янському сонником, ведмідь — це дух лісу і дикої природи. Тому, побачивши уві сні ведмедицю-мати з ведмежам, будьте готові до того, що на вас зійде благодать у вигляді везіння, але тільки в тих справах, які вимагатимуть від вас докладання зусиль і енергії. Ведмедиця з ведмежам мирно спали? Розслабтеся, вам нічого не загрожує в найближчому майбутньому.

  Розлючений звір — знак небезпеки

  Дуже погано, якщо вам приснилося, що на вас нападає біла ведмедиця-мати. Згадайте подробиці свого бачення: біла хижачка вас вкусила — до хвороби; подряпала до крові — до бійки або сильному скандалу; нападала так сильно, що збила з ніг — хтось на вас дуже сильно «тисне».

  До чого сниться чоловікові, що на нього нападає біла ведмедиця з ведмежатами, підкаже сонник пастора Лоффа: вас чекає сильний і небезпечний ворог. А ось, якщо він бачить уві сні, як виривається з лап бурою клишоногий, то це означає нездорове і нічого не вирішальне суперництво.

  Перелякана створення, або Не нехтуйте допомогою

  Наснилося, що ні ви тікаєте від звіра, а він від вас? Відмінний знак! Ви зумієте довести свою здатність протистояти проблемам самостійно, без сторонньої допомоги, стверджує Циганський сонник.

  А ось, якщо ви бачите уві сні, що ведмедиця з ведмежатами тікає не від вас, а від кого-то або чогось іншого, то це підказка про те, що не варто діяти самостійно там, де потрібна «сила трьох».

  Сонник ведмедиця з ведмежатами, до чого сниться ведмедиця з ведмежатами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: