Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ведмедиця, до чого сниться ведмедиця уві сні

Ведмедиця може, як викликати захоплення, так і наводити жах. Але ось, залишитися байдужим, дивлячись на це сильне тварина, навряд чи кому вдасться. Якщо уві сні вас «відвідала» мама-мишка, то будьте впевнені, наступні події будуть мати потужну енергетику і сильний резонанс — про спокійних днями можна буде забути. Але ось, добра чекати добрий чи злий — це питання до сонникам, вони зуміють розтлумачити, до чого це сниться.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що навколо вас бродить величезна самка ведмедя, то це означає, що в поле зору дуже скоро з’явитися людина з «сталевим» характером і владної натурою.

А ось, якщо уві сні ви бачите в нічному небі ківш Ведмедиці, то такі мрії можуть означати відсутність у вас зосередженості і посидючості, підказує тлумач.

Поглянь на небо, або А збудеться ль мрія? ..

Якщо перед тим, як лягати у ліжко, ви дивилися на зірки, вгадуючи сузір’я, то не варто дивуватися, побачивши уві сні сузір’я Великої або Малої Ведмедиці — ці зоряні скупчення притягують погляди мільйонів людей вже багато століть.

Інша справа, якщо ви не любитель спостерігати за нічним небом. В цьому випадку, приснилося сузір’я Великої або Малої Ведмедиці може говорити про ілюзорність ваших сподівань, засмучує сонник Нострадамуса. А ось, сонник Білого Мага запевняє у протилежному: наснилася Велика Ведмедиця — чекай виконання мрії.

Домашній улюбленець, як символ захисту

Дуже несподіваний сюжет і таке ж тлумачення сну пропонує сонник пастора Лоффа. Пояснюючи,, до чого сниться бура самка ведмедя, що живе в будинку в якості домашнього улюбленця, він пророкує наступне: ви ненавмисно виставили перед собою занадто «міцну броню», звільніть пильність, стримайте підозрілість і ви зрозумієте, що вам нічого не загрожує.

А якщо уві сні самка бурого ведмедя охороняє ваш будинок, то це говорить про наявність у вас владного покровителя. Якщо такого немає, то дуже скоро він з’явиться, пророкує сонник Ванги.

«Вільному — воля», або Будьте напоготові!

Бачити уві сні, що ви тікаєте від білої ведмедиці — символ двоякий. Втекти вдалося — ви дивом уникнете неприємностей, а ось, якщо ви не встигли втекти і тварина на вас напало — чекайте проблем.

Тікати уві сні від білої ведмедиці з дитинчам довелося? Незабаром на вас обрушиться неприємність, у вигляді конфлікту в колективі. А якщо біла ведмедиця вас не наздоганяла, а тільки гарчала вам услід, то це ознака того, що ви зможете уникнути проблем, якщо будете діяти обдумано.

Жіночі мрії: Від розлук до материнства

Ось, як пояснює Східний сонник,, до чого сниться жінці, що навколо неї бродить величезна зла ведмедиця. Якщо таке наснилося заміжньої дамі — то це знак того, що у її чоловіка з’явилася коханка, а для молоденьких дівчат такі бачення пророкують труднощі в спілкуванні з хлопцями.

А якби ви запитали міс Хассе,, до чого сниться жінці самка ведмедя з добрими очима і з ведмежатами, то провидиця відповіла б вам, що ця мрія віщує швидке материнство.

Місце зустрічі, як провісник майбутнього

Якщо уві сні ви бачите ведмедицю, то пригадайте, де саме вам довелося з нею зіткнутися. Сонники підкажуть, до чого сняться різні «локації» з ваших сновидінь. Отже:

 • Бачити тварину в зоопарку або в цирку — хтось робить на вас сильне вплив;
 • Зустрітися в лісі — до ймовірності бути обдуреним близькою людиною;
 • Наснилася народжувала в льодах полярна ведмедиця — до швидких і легких пологів;
 • Побачити її в своєму будинку — до заступництва і захисту;
 • Їхати верхи на ведмедиці по вершині гори — ви зумієте здобути перемогу в будь-якій справі.
 • Сонник ведмедиця, до чого сниться ведмедиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: