Сонник вдова, до чого сниться вдова уві сні

Тим, кому довелося уві сні зустрітися з вдовою, доведеться мати справу з нудними і марними клопотами. Тлумачачи,, до чого сниться цей епізод, сонник застерігає про справи, які не принесуть довгоочікуваного задоволення.

Що прогнозує Міллер?

Психолог сповіщає неприємності, які будуть виходити з боку злих людей, пояснюючи,, до чого сниться вдівство. Чоловікові, який уві сні дарує вдові обручку, сонник сповіщає про те, що ретельно виношуване справу, закінчиться розчаруванням.

Проявіть твердість духу!

Наснилося, що пошкодували вдову? Сновидіння обіцяє труднощі, здатні засмутити вас, але ви швидко впораєтеся з неприємними моментами. Відштовхнули персонажа — наближаються події можуть вкинути в депресію, поселити відчуття безвиході, безсилля.

Будьте терплячі!

Стати вдовою дівчині, що має наяву обранця, за прогнозами сонника Закоханих, означає мати неприємності через нерозсудливості другої половинки. Хлопець, який уві сні надягає обручку на руку овдовілої панночці, в реальності випробує велике розчарування в своїй ненаглядної.

Попереду — романтика!

Сонник для всієї родини, пояснюючи,, до чого сниться бачити вдову, сповіщає цікаве, романтичне знайомство, здатне перерости у велике і світле почуття.

Не заводьте роботу!

Молодій людині, приснилося вдівство служить нагадуванням про те, що не потрібно забувати про своїх робочих справах. Езотерики впевнені — нинішнє любовне захоплення йде врозріз з вашими кар’єрними амбіціями.

Доведеться зробити вибір!

Бути поруч з вдовою в чорному вбранні, яка ховає покійного чоловіка на кладовищі, означає, що настав час вибирати між власним комфортом і щастям близької людини.

Бачити дружину в чорному одязі на власному похороні, сповіщає Універсальним сонником швидку відрядження або подорож, повне небезпеки і несподіванок.

Подробиці: поведінка, зовнішній вигляд

В сонник від А до Я, тлумачення сну залежить від поведінки приснився персонажа:

 • Молода — зумовлює удачу;
 • Стара — сповіщає про неприємні новинах від родичів;
 • Весела — обіцяє короткочасний роман з безпринципною, легковажної натурою;
 • Плаче — застерігає про зраду другої половинки;
 • Вагітна — говорить про завуальованій можливості виконати свою мрію.
 • Почніть все заново!

  Вдова, яка уві сні ховає свого покійного чоловіка, за версією Езотеричного сонника, в реальній дійсності повинна задуматися про своє майбутнє. Якщо вдові приснилося, що померлий чоловік одружився, значить, сплячій красуні варто подумати про створення нової, повноцінної сім’ї.

  Підтримайте інших!

  Бачити, що овдовіла подруга уві сні, сповіщає про необхідність підтримати приятельку в важливих для неї питаннях. Подібне сновидіння говорить про відсутність підтримки у персонажа.

  Відкоректуйте свій характер

  Сонник від А до Я, тлумачачи,, до чого сниться стати вдовою і вдруге вийти заміж, вважає, що ваша впертість і безглузді примхи є причиною розбитих надій.

  Настають зміни!

  Приснилося заміжжя для вдови, ототожнюється з новим життєвим етапом, кардинальними змінами на особистому фронті. Нескладно здогадатися,, до чого сниться вдові одягати весільну сукню. Таке сновидіння прогнозує зустріч з цікавим і грунтовним людиною.

  Подбайте про сім’ю!

  Для жінки, носити уві сні чорні вдовині одягу — символ прийдешніх сімейних негараздів. Можливо, через недостатню увагу з боку сновідіци, її чоловік знайде собі захоплення на стороні.

  Хороша партія!

  Борошно, яка виходить заміж за вдівця, за версією Англійського сонника, буде неймовірно засмучена діями своїх поклонників. Крім цього, снотолкователь пророкує зустріч, а то і шлюб з перспективним, надійним і розумним хлопцем.

  Слідкуйте за фінансами!

  Єврейський снотолкователь прогнозує великі фінансові витрати тим, до кого уві сні прийшов в гості вдівець. Якщо уві сні довелося зустріти вдівця на вулиці, значить, не варто чекати від запропонованої роботи великого грошової винагороди.

  Сонник вдова, до чого сниться вдова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: