Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вафлі, до чого сниться вафлі уві сні

Якщо вам приснилися вафлі, то варто замислитися над питанням, до чого сняться ці кондитерські ласощі. Тому як сонники прогнозують різні події, які негайно підуть за даними сновидінням, як позитивні, так і не цілком. Пригадайте, що ви робили з ними уві сні: пекли, пригощалися або, може, торгували.

Пророцтва Міллера

Відповідно до пропонованого сонником Міллера тлумачення сну, приснилися вафлі — це один з найяскравіших прикладів гендерної нерівності в символіці сновидінь.

А виражається воно в наступному: якщо вафлі примарилися дівчині, то їй слід очікувати вдалого капіталовкладення або заміжжя з багатим чоловіком. А ось, чоловікові такий образ не обіцяє нічого хорошого, а тільки лише витрати і втрату грошей.

Свіжі вафлі, як символ щасливих змін

Менш жорстокий до сильної статі сонник пастора Лоффа: наснилися свіженькі вафлі — отримаєте вигідну пропозицію, однак перш ніж погоджуватися, переконайтеся в надійності партнерів.

Представницям прекрасної половини людства сонник пророкує популярність серед хлопців і підвищене почуття справедливості. Саме тому в даний період дами можуть здійснювати необдумано-романтичні вчинки, керуючись не розумом, а серцем.

Жіночий сонник пророкує дівчатам на виданні швидке заміжжя, якщо наснилися свіжі вафельні десерти.

Черстві десерти — ознака запізнілого каяття

Дуже неспокійний майбутнє чекає того, хто уві сні їв черстві вафлі, віщає сонник міс Хассе, тлумачачи, до чого сняться ці солодощі. Якщо ви бачите, що пробуєте на смак зовні красиві, але насправді далеко несвіжі вафлі, то це ознака того, що вас будуть мучити сумніви з приводу ваших дій.

Є вафлі не першої свіжості і відчувати в роті присмак гіркоти або цвілі — знак каяття в скоєних помилках. Жінки, які уві сні їли самі або пригощалися у кого-то несвіжими вафлями, будуть каятися в своєму виборі чоловіка.

Десертик з начинкою: Від сором’язливості до романтики

Дуже добре, якщо ви бачили уві сні пишні вафлі з начинкою або французькі вафлі з конфітюром. Це означає, що вас чекають зміни в особистих уподобаннях.

Так, наприклад, полунично-вафельний виріб означає романтичні знайомство і прихильності. Шоколадна прошарок обіцяє вогонь у відносинах.

До чого сниться, що ви їсте вафельно-горіховий десерт? На думку сонника Медеї, бачити уві сні подібне — ознака скромності і неприступності сновідіци. А якщо уві сні фігурувала начинка з марципану, то це сигнал про жіночу розважливості.

Що ви робили з ними

З’ясовуючи, до чого сняться вафлі, варто пригадати, що ви з ними робили, крім того, що їли. Тлумачі запевняють, що кожне конкретне дію несе в собі певну інформацію, розшифрувати яку можуть лише деталі. Отже, приступимо:

 • Піч — зіткнетеся з труднощами в роботі або в реалізації планів;
 • Купувати — до нерозумної витрати грошей;
 • Пригощати — до приємного знайомству з розумним і цікавою людиною;
 • Викидати — ви незадоволені тим, як складаються ваші справи.
 • Сонник вафлі, до чого сниться вафлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: